

Pentru casa ta
Oglindă rotundă cu iluminare LED 60×60 cm pentru baie, cu curea, grosime 29 mm
SKU:
5945846133596
944,50 lei| Tip produs | Oglinda |
|---|---|
| Model | Oglinda cu iluminare |
| Utilizare | Interior |
| Pentru | Baie |
| Gama | – |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Grosime | 29 mm |
| Grad de protectie | IP 44 (protectie impotriva corpurilor straine si a apei improscate) |
| Alte caracteristici | Instructiune de montaj |
| Forma | Rotund |
PAHAR APA 36C. GLORY 6BUC/SET (91800) 7438
SKU:
3800864001840
26,00 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR PICIOR BERE ALB 36.5CL ARIADNE 6BUC/SET (92506) 1015
SKU:
3800864005367
45,00 lei| Tip produs | Pahar cu picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Caracteristici cheie | Compatibil cu masina de spalat vase |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR VIN ALB 19CL GLORY 6BUC/SET (94300) 7718
SKU:
3800864002625
22,50 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 190 ml |
PAHAR WHISKY ALB 29CL GLORY 6BUC/SET (93500) 7987
SKU:
3800864002403
25,00 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 300 ml |
PANOU SPC ASH GREY VILO 30X60
SKU:
5905952288269
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CALACATTA BLACK VILO 30X60
SKU:
5905952288238
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CALACATTA WHITE VILO 30X60
SKU:
5905952288221
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
PANOU SPC CONCRETE LIGHT VILO 30X60
SKU:
5905952288245
20,99 leibuc| Brand | vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Grosime | 0.4 cm |
Panou SPC Perete 506 Sugar Oak 965x2800x3mm
SKU:
4000000582120
262,00 leibuc| Gama | Sugar |
|---|---|
| Culoare | Maro deschis |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Lemn |
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 805 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582212
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
262,00 leibuc| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
262,00 leibuc| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 879 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582144
262,00 leibuc| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Polonic din inox, 34 cm
SKU:
2015518091868
15,00 lei| Tip produs | Polonic |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Pentru | Supa |
Profil finisaj riflaj interior VOX Linerio ciocolată 2650x25x12 mm polistiren XPS
SKU:
5905952271063
34,00 leiProfil finisaj riflaj interior VOX Linerio Mocca 2650x25x12 mm Polistiren XPS
SKU:
5905952271032
34,00 lei

































