Bucatarie
GRILL SCHMITTER AL TURNAT CERAMIC 28x28CM 343.28 33109
SKU:
5948736004549
97,00 lei
| Tip produs | Fara capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie |
| Forma | Patrat |
| Material | Ceramica |
| Material corp | Ceramica |
| Alte caracteristici | Suprafata antiaderenta |
| Culoare | Mov |
| Adancime | 4 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Latime | 28 cm |
| Diametru | 28 cm |
HARTIE DE COPT PENTRU FRITEUZA 16×4.5CM, 50 BUC
SKU:
2015518138327
15,00 lei
| Tip produs | Hartie de copt |
|---|---|
| Material | Hartie |
| Culoare | Maro |
HARTIE DE COPT PENTRU FRITEUZA 20 x 4.5 CM, 50 BUC
SKU:
2015518138334
22,00 lei
| Tip produs | Hartie de copt |
|---|---|
| Material | Hartie |
| Culoare | Maro |
HARTIE DE COPT PT. FRITEUZA 16*4.5 CM 50PCS, HARTIE A13830
SKU:
2015518138303
13,00 lei
| Diametru | 160 mm |
|---|---|
| Adancime | 45 mm |
HARTIE DE COPT PT. FRITEUZA 20*4.5 CM 50PCS, HARTIE A13831
SKU:
2015518138310
22,00 lei
| Diametru | 200 mm |
|---|---|
| Adancime | 45 mm |
OALA CU CAPAC 5.5 LITRI, STICLA+FIER+LEMN A16058
SKU:
2015518160588
168,00 lei
| Material | Sticla termorezistenta |
|---|---|
| Capacitate | 5.5 l |
PAHAR APA 36C. GLORY 6BUC/SET (91800) 7438
SKU:
3800864001840
26,00 lei
| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR PICIOR BERE ALB 36.5CL ARIADNE 6BUC/SET (92506) 1015
SKU:
3800864005367
45,00 lei
| Tip produs | Pahar cu picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Caracteristici cheie | Compatibil cu masina de spalat vase |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR VIN ALB 19CL GLORY 6BUC/SET (94300) 7718
SKU:
3800864002625
22,50 lei
| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 190 ml |
PAHAR WHISKY ALB 29CL GLORY 6BUC/SET (93500) 7987
SKU:
3800864002403
25,00 lei
| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 300 ml |
Polonic din inox, 34 cm
SKU:
2015518091868
15,00 lei
| Tip produs | Polonic |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
| Pentru | Supa |
Sticla ulei/otet cu pulverizator, 200 ml
SKU:
2015518138105
18,00 lei
| Tip produs | Set |
|---|---|
| Utilizare | Gatit |
| Material | PVC Sticla |
| Capacitate | 200 ml |
| Culoare | Transparent |
Tava ceramica Schmitter 35x26cm, visiniu
SKU:
5948736004808
80,00 lei
| Tip produs | Tava |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tava |
| Utilizare | Universala |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Visiniu |
| Inaltime | 7 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Latime | 26 cm |
| Material corp | Ceramica |
Tava chec din otel carbon pentru coacere
SKU:
2015518009481
10,50 lei
| Tip produs | Forma |
|---|---|
| Material | Otel carbon |
Tel bucătărie inox argintiu 28 x 5.5 cm
SKU:
2015518006121
11,00 lei
| Tip produs | Tel |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
TIGAIE DUBLA SCHMITTER GRILL NON STICK 36CM 343.36.T 53578
SKU:
5948736006222
132,00 lei
| Tip produs | Cu capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie dubla |
| Forma | Dreptunghi |
| Material corp | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Diametru | 36 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Latime | 25 cm |














