

Aplice si spoturi
Aplica LED Starry Cover 36W, Culoare Interschimbabila 3 in 1 7608 VT-8436
SKU:
3800157652230
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 36 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
Aplica Spot Soma 3 Antic Crem 3X40W E14 6593 incl taxa verde 0.80 lei
SKU:
5998250365930
Corp de iluminat de interior SLIM-24 /056-003-0024 Horoz
SKU:
8680985530628
| Brand | HOROZ |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Aplica |
| Putere | 24 W |
| Material | Aluminiu |
| Dulie | LED |
EL0085839 HL_APLICA HL A2 PATRAT 23W 3105LM 6500K 18CM IP20 include taxa verde 0.75lei /buc
SKU:
5949027145354
Plafoniera LED V-TAC 24W Milky Cover 35 cm, alb, temperatura lumina reglabila, IP20
SKU:
3800157682671
Spot LED Rabalux Dannet 115mm alb neutru IP44 alimentare solară 0.24W
SKU:
5998250379753
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,24 W |
| Temperatura culoare (K) | 4.000 K |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 115 mm |
| Adancime | 115 mm |
| Diametru | 115 mm |
| Gama | Rabalux 7975 |
| Pentru | Gradina |
| Alte caracteristici | acumulator AA, Ni-Mh, 400mAh |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara, Spot |
| Cod produs | Rabalux 7975 |






























