Accesorii electrice
02-435 – SINA OMEGA METALICA GALVANIZATA 1M 1019739
SKU:
5205014016725
10,00 lei
| Brand | Adeleq |
|---|---|
| Gama | Adeleq |
050662/694520 – HELIUM-ADAPTOR 3 IESIRI ALB include taxa verde 0.18 lei fara tva
SKU:
3245060506629
53,00 lei
| Greutate | 0.10 |
|---|---|
| Tip produs | Adaptor |
| Brand | Legrand |
127417 – TUB TERMO ADEZIVAT SRH2 12-3/1000MM
SKU:
4000000312284
25,00 lei
| Brand | Cellpack |
|---|---|
| Model | 127417 |
| Culoare | negru |
| Utilizare | izolarea conductoarelor pana la 1000V, protectie mecanica |
5015111- Bara egalizare potential pt exterior, 1809A
SKU:
4012195959434
63,00 lei
| Tip produs | Bara egalizare potential |
|---|---|
| Pentru | Exterior |
| Greutate | 1 Bucati |
5312310- Legatura cruce, 8-10mm, 252 8-10FT
SKU:
4012195418108
44,00 lei
| Brand | OBO |
|---|---|
| Model | 5312310 |
| Material | otel zincat |
DROSER EL 2X36W TUB T8 NV-4301.12236 EL0039156 include taxa verde 0.15 lei fara tva
SKU:
5949027091286
38,50 lei
EF-DERULATOR 4 PRIZE 20m (3*1.5) EL0069024 include taxa verde 3.50 lei fara tva
SKU:
8683347700585
191,00 lei
| Greutate | 3.39 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
EF-DERULATOR 4 PRIZE 20m (3*2.5) EL0069030 include taxa verde 0.06 lei fara tva
SKU:
8683347700301
229,00 lei
| Greutate | 4.00 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
EF-DERULATOR 4 PRIZE 40m (3*2.5) EL0069036 include taxa verde 5 lei fara tva
SKU:
8683347700332
367,00 lei
| Greutate | 4.00 |
|---|---|
| Brand | Emfanorm |
ELECTROD IMPAMANTARE 1.5M EL0012822
SKU:
4000000231394
72,00 lei
| Brand | Betak |
|---|---|
| Model | QCER BTK |
| Material | otel zincat |
ELECTROD IMPAMANTARE 2.5M/E2.5K
SKU:
4000000385127
142,50 lei
| Lungime | 2.5m |
|---|---|
| Greutate | 6.2kg |
| Material | otel zincat |
GW22103 – RAMA ORNAMENT,MODULAR,3M,ALB
SKU:
8011564212978
8,90 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW22103 |
| Culoare | alb |
| Material | plastic |
| Montaj | aparent |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
GW24230 – RAMA SUPORT,MODULARA,6M
SKU:
8011564372832
10,00 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW24230 |
| Material | tehnopolimer |
| Montaj | aparent |
| Culoare | negru |
| Utilizare | suport de fixare aparataj modular |
GW24262 – RAMA SUPORT ,MODULARA,2M/
SKU:
8011564458543
4,70 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW24262 |
| Material | tehnopolimer |
| Montaj | aparent |
| Culoare | negru |
| Utilizare | suport de fixare aparataj modular |
GW27005 – DOZA APARAT, APARENTA, 3+3M, IP40/
SKU:
8011564055285
23,50 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW27005 |
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Montaj | aparent |
| Utilizare | pentru priza / intrerupator |
GW48003 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 118X96X70/
SKU:
8011564016408
5,20 lei
| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Utilizare | realizarea legaturilor (derivatiilor) diferitelor circuite in peretii de zidarie sau beton |
| Material | plastic |
| Montaj | ingropat |
| Dimensiuni | 118 x 96 x 70 |
GW48007 – DOZA DERIVATIE INCASTRATA TENCUIALA 294X152X70
SKU:
8011564016446
16,00 lei
| Greutate | 0.32 |
|---|---|
| Brand | Gewiss |
INCARCATOR DE RETEA USB,2.4A – SA 24USB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
5999084949129
47,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 100 – 240 V |
MF0012-03504 PRELUNGITOR 3xSHUKO+PROT.COPII 3X1.5MM 3M include taxa verde 0.6 lei fara TVA
SKU:
6421806125249
39,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|
MF0012-03505 PRELUNGITOR 3XSHUKO_PROT.COPII 3X1.5MM 5M include taxa verde 0.75 lei fara TVA
SKU:
6421806125256
53,50 lei
| Brand | Comtec 2000 |
|---|
MF0012-03641 PRELUNGITOR 1xSHUKO PROF 3×1.5 MM 10 M include taxa verde 1.00 lei fara TVA
SKU:
6421806126611
96,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945227
56,50 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 3m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945425
77,00 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
SKU:
3414971945548
125,50 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
NV-DETECTOR FUM ALB NV-1102.06 EL0037131
SKU:
5949027084455
57,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 220-240V |
PKF32F435 – Soclu priza inclinata PK surub include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
4000000537700
69,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | PKF32F435 |
| Montaj | incastrat |
Prelungitor 3 prize 1.5m Braytron alb BR-BY72-00031
SKU:
5949097738333
31,50 lei
| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Lungime cablu | 1.5 m |
| Numar prize | 3 |
Prelungitor 3 prize Braytron BR-BY72-00230 alb, 3680W, IP20, fără cablu
SKU:
5949097738210
19,00 lei
PRELUNGITOR 3P CU INTRERUPATOR VERDE 3M 3G1.5 ESE1.5G3-3-SW-G include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
5999143203902
40,00 lei
| Tip produs | Prelungitor standard |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Material | Plastic + metal |
| Culoare | Verde |
| Putere | 3680 |
| Tensiune | 250 |
| Dimensiuni | 23.5 x 8 x 5.2 |
Prelungitor Inlet EL0037317 6 prize 1.5m alb pentru interior 230V IP20
SKU:
5949027084998
18,50 lei
| Tip produs | Standard |
|---|---|
| Pentru | Casa/Birou |
| Utilizare | Interior |
| Numar prize | 6 |
| Culoare | Alb |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa | IP20 |
| Lungime cablu | 1.5 m |














