

Pentru casa ta
Bandă etanșare ELLEN-FLEX K, alb, 2x50m
SKU:
8711286350247
8,50 lei| Brand | ellen |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Material | cauciuc EPDM |
| Culoare | alb |
BANDA FIBRA STICLA 50MM*25M 455680
SKU:
9002588455686
8,40 lei| Material | fibra de sticla |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
BANDA IZOLATOARE 10M ALBASTRU LOHUIS EV (12568)
SKU:
5948668012568
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
BANDA IZOLATOARE 10M GALBEN-VERDE LOHUIS A EV(12537)
SKU:
5948668012537
3,20 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | galben + verde |
BANDA IZOLATOARE 10M ROSU LOHUIS A-EV (12544)
SKU:
5948668012544
2,60 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Culoare | rosu |
| Latime | 19mm |
| Lungime | 10m |
| Material | folie PVC moale |
BANDA KNAUF TIP RETEA AUTOADEZIVA PT ARMARE ROST 90mx50mm 5404
SKU:
4003982041753
33,00 lei| Tip produs | Tesut, Banda pentru rosturi |
|---|---|
| Pentru | Spacluire, Ranforsare, Stabilizare |
BANDA MASCARE UV EXTERIOR 17M*2600MM TRANSPARENT 4411-00000-00
SKU:
4042448479228
68,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 17 |
| Utilizare | casnica / industriala; exterior |
BANDA NUCLEARA 25/50 mm ROSU 04688-00046-00
SKU:
4042448862143
58,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | rosu |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
BANDA NUCLEARA 25M*50MM ALB 4688-00043-00
SKU:
4042448862112
53,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 25 |
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | alb |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru aplicatii multiple |
BANDA NUCLEARA 25M*50MM VERDE 4688-00048-01
SKU:
4042448862167
54,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | verde |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
Banda protectie colțuri Knauf, 30.4m, tabla zincată, lățime 50mm, interior
SKU:
4003982041135
97,50 lei| Brand | KNAUF Gesellschaft m.b.H. |
|---|---|
| Latime | 50 mm |
| Tip produs | Banda protectie |
BANDA REPARATII 3M*25MM NEGRU 4600-00004-00
SKU:
4042448223784
69,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 3 |
| Culoare | negru |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |






























