

Instalatii hidro
Capac polipropilenă Vodaland A15 300×300 mm gri pentru canalizare È™i drenaj
SKU:
6427669033233
| Tip produs | Componenta |
|---|---|
| Model | Capac final |
| Utilizare | Canalizare curte, Drenaj fatada, Drenaj gradina, Finalizare, Imbinare, Siguranta, Suport sustinere |
| Material | Plastic |
| Inaltime | 50 mm |
| Lungime | 285 mm |
| Latime | 285 mm |
| Alte caracteristici | Acces mai usor la scurgere, Anticoroziv, Capacitate mare de scurgere, Culori rezistente, De folosinta indelungata, Greutate redusa, Instalare usoara, Rezistenta in timp, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la zgariere, Stabil la intemperii |
| Culoare | Gri |
| Pentru | Anexe, Case de vacanta, Case pentru doua familii, Case pentru mai multe familii |
Cot WC 90° A90-90 110/135 mm Alb
SKU:
8594045931846
COT WC SI CONECTOR 250 MM A91-250
SKU:
8594045931853
Filtru anticalcar pentru centrala 1/2″ ER-WDW12
SKU:
6421000040744
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | ER-WDW12 |
| Brand | Everpro |
Filtru antimagnetita capac plastic 3/4″ MA-FHP34
SKU:
6421000040775
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | MA-FHP34 |
| Brand | Everpro |
Filtru apa triplu Ermetiq (Everline) EWF-3F11/10, cu carbune/bumbac/sita 3×1″x10″
SKU:
6421000000311
| Tip produs | Filtru apa |
|---|---|
| Cod produs | EWF-3F11/10 |
| Brand | Everpro |
Rigole Pegasus Plus One S Gri, cu Gratar 100x35x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167008725
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 100x35x1000 |
Robinet coltar inox 1/2″ argintiu modern IEL-CC12 pentru apa potabila
SKU:
6421000048108
Robinet coltar radiator tur 1/2″ ZG5YU FERRO
SKU:
5903738242481
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Robinet coltar |
| Diametru | 1/2″ |
Robinet dublu serviciu 1/2″, CR, SCHELL 48034056 (034050699)
SKU:
4021163102314
| Brand | UNIPREST INSTAL |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet dublu serviciu 1/2″x13mm, alama lucioasa, 0710245
SKU:
4019305349871
| Brand | Hydrosystems |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet dublu serviciu 3/4″x13mm, alama lucioasa, 0710246
SKU:
4019305349888
| Brand | Hydrosystems |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet inchidere 3/4″, cu piulita pivotanta, DN20 PN25, SPIN 1473790
SKU:
5902273556756
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |










































