

Pentru casa ta
Riflaj Linerio M-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270660
69,99 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio M-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270752
69,99 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio M-Line Natural 2650x122x16mm
SKU:
5905952270578
69,99 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio S-Line Mocca 2650x122x16mm
SKU:
5905952270486
102,00 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Riflaj Linerio S-Line Natural 2650x122x16mm
SKU:
5905952270394
102,00 lei| Brand | Vox |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Lungime | 265 cm |
| Grosime | 1.2 cm |
| MP/Cutie | 5.168 mp |
Rino bitum seal etanseizant pe baza de bitum 310 ml RINO 514097
SKU:
5948941029061
20,00 lei| Brand | RINO |
|---|
SACI MENAJ 240L 10/SUL SUPER REZISTENTI 6150 MISAVAN
SKU:
6422768013711
18,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Material | LDPE |
| Culoare | negru |
SANO ANTIKALK 4 IN 1 700ML
SKU:
7290011598211
23,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie curatare calcar |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 0,7 l |
SANO FLOOR RITZPAZ 2L HOME HOTEL
SKU:
7290108351613
32,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie universala pentru curatenie |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 2 l |

































