

Pentru casa ta
Panou SPC Perete 705 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582236
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 811 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582199
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Panou SPC Perete 833 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582168
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Tapetul reprezintă o opțiune populară pentru finisarea pereților, aducând stil și personalitate în spațiul interior. Impreuna cu riflajul potrivit, designul casei tale poate trece de la unul banal la unul spectaculos!




























