

Pentru casa ta
SANO FURNITURE TRIGGER 500ML
SKU:
7290000286945
26,50 lei| Greutate | 0.55 |
|---|---|
| Brand | sano |
| Tip produs | Detergent |
| Volum | 500 ml |
SANO JET DET LICHID UNIVERSAL TRIGGER BICARBONAT 750 ML
SKU:
7290108354751
18,50 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
SANO REMOVER( DET INALBIT) 750ML
SKU:
7290014006935
19,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie activa pentru curatare, Solutie antimucegai |
| Pentru | Curatare, Indepartarea petelor |
| Greutate | 0,75 l |
SANO SOLUTIE GEAM PULV. TRIGGER ALBASTRU 1L
SKU:
7290005425646
18,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie universala pentru curatenie |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 1 l |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5901477292064
418,50 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477292088
418,50 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCZ |
| Culoare | Verde, Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Set Baza 2 usi cu Lavoar 50cm si Oglinda 40.5cm – FSC Mix best50
SKU:
5945846139260
440,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi cu Lavoar consola cm 75 (maner smile) si Oglinda cu Dulapior DX si iluminat led, 75cm 4405 + 4423d
SKU:
5945846081491
1.565,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 1 sertar cu Lavoar dreptunghiular 60 cm, 502
SKU:
5945846036910
705,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi, 2 sertarec cu Lavoar dreptunghiular cm 80 504
SKU:
5945846036934
1.140,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi, trei sertare si lavoar ceramic, 85 cm, si Oglinda cu dulapior, priza cu intrerupator si spoturi LED
SKU:
5945846137662
1.536,50 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Lisabona pe picioare 60cm 12040RB, 2 sertare cu Lavoar 61cm, Oglinda 210/el si Lampa 906024, FSC Mix
SKU:
5945846304491
1.183,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza portofino – 2 sertare, 60cm fsc mix cu Lavoar LAV907128 3020c/f43
SKU:
5945846312748
2.007,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 001-Eco 55 Antracit cu Lavoar Paris 55 18416
SKU:
6423093184169
410,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 005-Eco 51cm Heart Alb cu Lavoar Heart 51cm 16720/6610 + 18991/18801
SKU:
6423093167209
318,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 153 60cm capucino cu Lavoar 7060 60cm 17818
SKU:
6423093178182
695,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 286 60 cm Wenge cu Lavoar 8060 18576
SKU:
6423093167780
833,50 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 730 60cm suspendata cu sertare alb rustic si Lavoar Sava 2060 60cm 18551
SKU:
6423093066236
1.113,50 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
948,50 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 60cm sertare bordo cu Lavoar Sava 60cm 18700
SKU:
6423093178953
1.017,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 780-60cm Negru sertar 18692 cu Lavoar
SKU:
6423093178649
1.012,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |










































