

Pentru casa ta
Gel de dus Palmolive Naturals Milk Proteins pentru piele sensibila 500 ML
SKU:
8718951248656
18,00 leiGRILL SCHMITTER AL TURNAT CERAMIC 28x28CM 343.28 33109
SKU:
5948736004549
97,00 lei| Tip produs | Fara capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie |
| Forma | Patrat |
| Material | Ceramica |
| Material corp | Ceramica |
| Alte caracteristici | Suprafata antiaderenta |
| Culoare | Mov |
| Adancime | 4 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Latime | 28 cm |
| Diametru | 28 cm |
HARTIE DE COPT PENTRU FRITEUZA 16×4.5CM, 50 BUC
SKU:
2015518138327
15,00 lei| Tip produs | Hartie de copt |
|---|---|
| Material | Hartie |
| Culoare | Maro |
HARTIE DE COPT PENTRU FRITEUZA 20 x 4.5 CM, 50 BUC
SKU:
2015518138334
22,00 lei| Tip produs | Hartie de copt |
|---|---|
| Material | Hartie |
| Culoare | Maro |
HARTIE DE COPT PT. FRITEUZA 16*4.5 CM 50PCS, HARTIE A13830
SKU:
2015518138303
13,00 lei| Diametru | 160 mm |
|---|---|
| Adancime | 45 mm |
HARTIE DE COPT PT. FRITEUZA 20*4.5 CM 50PCS, HARTIE A13831
SKU:
2015518138310
22,00 lei| Diametru | 200 mm |
|---|---|
| Adancime | 45 mm |
Hota decorativa Hausberg HB-1500 450 mc/h Bej
SKU:
6423808028443
560,00 lei| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Material | Otel |
| Alte caracteristici | Iluminare |
| Culoare | Bej |
| Nivel zgomot | 72 dB |
| Putere | 163 W |
| Trepte de putere | 3 |
| Inaltime | 86.1 cm |
| Latime | 60 cm |
| Greutate | 10.5 Kg |
| Tip incastrare | Incorporabil |
| Design | Decorativa |
| Tip panou | Electronic |
| Debit aer absorbit | 450 m³/h |
| Numar motoare | 1 |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Hota incorporabila telescopica Hausberg HB-1285IN, 60 cm, 2 motoare, 450 mc/h
SKU:
6423808021338
370,00 lei| Brand | Hausberg |
|---|---|
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Culoare | argintiu |
| Capacitate | 450mc/h |
| Tip hota | telescopica |
| Tip incastrare | incorporabil |
| Numar motoare | 2 |
Igienol Dezinfectant Baie Antibacterian 750ml, Curata si Parfumeaza Suprafetele
SKU:
5946004013248
19,50 leiIgienol Dezinfectant Haine Pure 1.5L, eficient împotriva bacteriilor și virusurilor
SKU:
5946004013446
27,50 leiLaveta abraziva Oti 150x90mm 4 buc/set pentru curățare murdărie persistentă
SKU:
5948908002663
2,10 lei| U.M. | set |
|---|
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
32,50 lei| Greutate | 0.51 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Mamut |
| Gama | Bostik Mamut High Tack |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 290 ml |
METYLAN NORMAL ADEZIV TAPET 125g 327833
SKU:
4015000095464
19,00 lei| Brand | Metylan |
|---|---|
| Cantitate | 125 g |
| Model | Normal |
| Utilizare | interior |
| Aplicabilitate | pe spatele tapetului, cu perie scurta (par artificial) |
MISAVAN BRIZA DE PARFUM NR.41 ASFINTIT IN TOSCANA 200ML 90034909
SKU:
6422768064096
18,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | Asfintit in Toscana |
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | odorizare si eliminare mirosuri neplacute din incaperi |
MISAVAN CREMA TRATAMENT STICLA 500ML 31218
SKU:
6422768018839
15,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 500 |
| Culoare | alba |
| Utilizare | geamuri, oglinzi |





























