

Pentru casa ta
760049 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT ROSTURI 0.5L
SKU:
4004666110215
43,00 lei| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | laveta sintetica, proces de inmuiere |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
760074 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAREA SPUMEI POLIURETANICE SI GRAFITTI 0.5L
SKU:
4004666001476
85,50 lei| Tip produs | Soda pentru curatare |
|---|---|
| Pentru | Indepartare |
| Greutate | 0,5 l |
Adeziv constructii B 1kg Vady, liant pentru betoane si mortare, rezistenta mare
SKU:
5946105000345
8,90 lei| U.M. | buc |
|---|
Adeziv si etanseizant de constructii, universal, BISON Poly Max Cristal Express trs. MS polimer 300g, 428977
SKU:
8710439153049
49,50 lei| Brand | BISON |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC ALB 300 ml
SKU:
7612894823059
45,50 lei| Brand | sika |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC MARO 300 ml
SKU:
7612894011050
45,50 lei| Brand | sika |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC NEGRU 300 ml
SKU:
7612895171838
45,50 lei| Brand | sika |
|---|
Air Wick Rezerve odorizant camera Floare de cires 250ml roz
SKU:
5997321757964
22,00 lei| Tip produs | Rezerve |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Lungime | 20 mm |
| Latime | 20 mm |
| Inaltime | 100 mm |
| Greutate | 100 g |
| Cantitate | 250 ml |
Amiano Detartrant 10L, detergent lichid pentru indepartarea calcarului si grasimilor
SKU:
6422768014275
121,00 lei| Brand | Amiano |
|---|---|
| Capacitate | 10000 |
| Alte caracteristici | solvabil |
| Utilizare | universal |
ASEVI DEGRESANT ARAGAZ 750ML
SKU:
8411582261345
19,00 lei| Brand | Asevi |
|---|---|
| Capacitate | 750 |
| Culoare | incolor |
| Utilizare | pentru aragaz, cuptoare, gresie, faianta, hote etc. |
Balsam de rufe Sano Maxima Lavanda 4L, parfum puternic, protejează și catifelează
SKU:
7290005426803
53,50 leiBanda adeziva PVC striata pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07780
SKU:
6421948077802
26,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
BANDA ALUMINIU 50M*50MM ARGINTIU MAT 30UM,LINER 63632-00002-00/63632-00002-01
SKU:
4042448906045
61,00 leiBanda anti-pasari inox AISI 302 1000mm cu 80 tepi, sistem de protectie pasari
SKU:
4000000562139
27,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
BANDA AVERTIZARE ALB/ROSU 70MMx200MM 645990
SKU:
5949064124688
45,00 lei| Material | Polietilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb/rosu |
BANDA DE ETANSARE KNAUF 30M, LATIME 30MM 512418
SKU:
4003982336606
27,00 lei| Tip produs | Garnitura de etansare, Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare, Izolare |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Lungime | 30 m |
Banda dublu adeziva, suport burete 25 mm x 5M LUMYTOOLS LT07772
SKU:
6421948077727
9,90 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
BANDA ELECTROIZOLATOARE PVC 20M*19MM ALB 53988-00071-00
SKU:
4042448435248
8,90 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | alb |
| Utilizare | aplicatii electrice, izolarea sau marcarea cablurilor |






























