Diverse gradina
Aparat antirozatoare cu ultrasunete, 220v EL0030106 TG-1102.082
SKU:
5949027067656
116,00 lei
| Brand | Everpro |
|---|
Aparat electric Aroxol pentru țânțari cu 10 pastile, utilizare dublă, interior
SKU:
5946004013071
18,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Tablete |
| Pentru | Tantari |
Aroxol Hanger Anti-Molii Lavanda, 2 buc, Insecticid, 1 m³, Nu pateaza, Mov
SKU:
5946004007797
17,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Molii |
| Culoare | Mov |
Aroxol insecticid lichid 300ml pentru plosnite si acarieni
SKU:
5946004016775
29,00 lei
| Tip produs | Insecticid |
|---|---|
| Forma | Gel |
| Pentru | Universal |
| Capacitate | 300 ml |
Aroxol lichid insecticid instant 400 ml pentru gandaci, purici si capuse
SKU:
5946004011718
24,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
Aroxol spirale antitantari 10 buc, insecticid pentru exterior, protecție 8 ore
SKU:
5946004015341
10,40 lei
| U.M. | buc |
|---|
BALANSOAR HERNING MIRPOL 7750270
SKU:
5908227363883
1.917,00 lei
| Material | Otel, Poliester |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
BALANSOAR INES CREAM MIRPOL
SKU:
5901738194366
1.691,50 lei
| Brand | Mirpol |
|---|---|
| Tip produs | Balansoar |
| U.M. | BUC |
| Material | Poliester |
Banda fixare plante nort biflex 6.5mm-5m GRx10 Nortene 147030
SKU:
3260821470308
20,50 lei
| Brand | Nortene |
|---|
BROS MICROBEC TRAT PT FOSE SEPTICE 25GR 62823
SKU:
5904517026490
7,30 lei
| Tip produs | Solutie de dezinfectat, Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie curatare canalizare |
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Baie, Bucatarie |
| Cantitate | 0,025 kg |
Capcana electrica insecte pentru interior, 2wx18w metalica IKM150
SKU:
5999084943127
202,00 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Capcana electrica insecte pentru interior, 2wx18w metalica IKM50
SKU:
5999084938697
172,50 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Capcana electrica insecte pentru interior, 4w IK230
SKU:
5999084924652
48,00 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Capcana electrica insecte pentru interior, 6w IK240
SKU:
5999084924669
81,50 lei
| Brand | Somogyi Electronic |
|---|
Clipsuri pentru prinderea plasei de umbrire, 20 buc LT37100
SKU:
6421948371009
21,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|
Dala pavaj grila din plastic EASY SQUARE-BLACK IES40-S411
SKU:
5905197995311
123,00 lei
| Brand | Prosperplast |
|---|
Dispozitiv imprastiat seminte si ingrasamant cellfast, 3.6 m latime lucru, 3 l capacitate 42-204
SKU:
5907512603079
93,00 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Dispozitiv imprastiat seminte si ingrasamant cu roti cellfast, 12 l capacitate 42-205
SKU:
5907512603086
258,50 lei
| Brand | Cell-Fast |
|---|
Elastic cu bila prindere folie cort, prelate, plase umbrire, paravane, Nortene, set 20 buc 147143
SKU:
3260821471435
101,50 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Eticheta plante 15 Color V1 (16buc/set) mi x 24 Nortene 2017754
SKU:
8413246214575
19,00 lei
| Brand | Nortene |
|---|
Fir de sarma zincata plast wire 0.7 – 1.2 mmx50m Nortene 172589
SKU:
8413246012102
11,50 lei
| Brand | Nortene |
|---|














