

Pentru casa ta
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
727,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set curățenie Practiq, galeată 14L și mop rotativ circular, negru
SKU:
8681990356166
60,50 lei| Capacitate | 14l |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Forma | ovala |
Set Dulap baza alb si lavoar Savini Due Portofino 60 cm 3020C-F94
SKU:
5945846312809
1.960,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
SIKASEAL 173 Adeziv Etanșant Bitum 300ml pentru Acoperișuri
SKU:
7612895932620
24,50 lei| Tip produs | Adeziv, Material de etansare, Material de umplere |
|---|---|
| Model | Adeziv special, Masa de etansare |
| Alte caracteristici | Adeziv, Fara contractare, Fara expandare ulterioara, Fara plastifianti si fara solventi de taiere, Fara solventi, Flexibil la temperaturi scazute, Format dintr-o singura componenta, Forma foarte stabila, Forta adeziva ridicata, Pregatit pentru utilizare, Protectie impotriva umiditatii, Rezistent la intemperii, Usor de prelucrat, Umplerea fisurilor in zona de colt, Rezistent la radiatii UV, Rezistent la umiditate |
| Cantitate | 300 ml |
| Pentru | Acoperis, Acoperis plat |
| Utilizare | Etansare, Izolare, Montare, Spacluire, Umplere |
| Culoare | Negru |
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
122,00 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare |
| Culoare | Galben |
| Material | Cauciuc EPDM |
| Lungime | 10 m |
Soluție de dezghetare -25°C 750ml Kentaur pentru sticlă auto
SKU:
5997074525483
15,00 lei| Brand | Kentaur |
|---|---|
| Greutate | 1.000000 |
SOUDAL Adeziv bicomponent 50ml + spray 200ml 155961
SKU:
5411183176355
26,00 lei| Greutate | 0.47 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv epoxi |
| Brand | Soudal |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Cianoacrilat/Aerosoli |
| Volum | 100/400 g |
SOUDAL Adeziv Fix All High Tach Alb 290 ml 119381
SKU:
5411183089532
25,99 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
SOUDAL Banda etansare alba 22mmx3,35m 134027
SKU:
5411183147638
39,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
SOUDAL Silicon Sanitar transparent 280ml 103217
SKU:
5411183033443
11,99 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
SOUDAL Silicon universal transparent 280ml 103230
SKU:
5411183033498
10,99 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
Sticla ulei/otet cu pulverizator, 200 ml
SKU:
2015518138105
18,00 lei| Tip produs | Set |
|---|---|
| Utilizare | Gatit |
| Material | PVC Sticla |
| Capacitate | 200 ml |
| Culoare | Transparent |
Suport auto telefon mobil SAL SA063, silicon, 55-95 mm, rotativ, pentru ventilatie
SKU:
5999084963934
55,50 leiTAPET 25334 ALTAGAMMA 2023
SKU:
8018436253343
Prețul inițial a fost: 203,00 lei.203,00 leiPrețul curent este: 203,00 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet abstract Arkitekt Plus P-Arkt-Plus S9015-2, 10 m x 0.53 m, crem
SKU:
8681601041771
Prețul inițial a fost: 40,00 lei.40,00 leiPrețul curent este: 40,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Arkitekt Plus P-Arkt-Plus S9015-7, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601041795
Prețul inițial a fost: 40,00 lei.40,00 leiPrețul curent este: 40,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21538-1, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601051756
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21538-5, 10 m x 0.53 m, negru
SKU:
8681601051770
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21538-6, 10 m x 0.53 m, maro deschis
SKU:
8681601051787
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21538-7, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601051794
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21539-1, 10 m x 0.53 m, gri
SKU:
8681601051800
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21539-2, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601051817
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|
Tapet abstract Elegance P S21539-3, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601051824
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.| Brand | Yasham |
|---|































