

Pentru casa ta
Coada rotativa Leifheit Twist Evo pentru mop
SKU:
4006501891143
86,50 lei| Tip produs | Coada |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Material | Plastic Metal |
| Culoare | Gri Тurcoaz |
| Tip coada | Mop |
| Tip mop | Rotativ |
| Brand | Leifheit |
Covoraș de baie Inter Ceramic 50×70 cm spumă memory culoare bej
SKU:
6988354235535
58,00 lei| Greutate | 0.513 kg |
|---|---|
| Brand | Inter Ceramic |
| Tip produs | Covorașe |
| Material | Spuma memory |
| Culoare | Bej |
| Utilizare | Pentru baie |
| Dimensiuni | 50 x 70 cm |
Curățitor TRIUMF soluție activă 500ml pentru microunde, interior, lichid
SKU:
5946035074638
14,50 leiDEN BIT STYRO FIX Adeziv pentru polistiren 10KG
SKU:
5948966012352
188,00 lei| Brand | Den Braven |
|---|---|
| Model | DenBit Styro Fix |
| Utilizare | lipirea placilor de polistiren, a panourilor din mai multe straturi; lipirea vatei minerale, a altor materiale termoizolante; lipirea cartonului bituminat pe suprafetele din beton si pentru lipirea cartonului bituminat pe carton bituminat; hidroizolarea partilor subterane ale cladirilor; casnica / industriala |
| Material | pasta bituminoasa cu cauciuc sintetic |
| Culoare | negru |
Dezinfectant Igienol Mar Verde 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004640
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant universal Igienol Blue Fresh 1L, fara clor, eliminare 99,9% bacterii si
SKU:
5946004016386
17,00 leiDezinfectant universal Igienol marin 750ml, fara clor, pentru suprafete mici
SKU:
5948543004633
17,50 lei| U.M. | buc |
|---|
Dezinfectant universal Igienol verde 1L, fara clor, pentru suprafete diverse
SKU:
5946004016393
17,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Dispenser manual tesa 57395 cu bandă ambalare 50m x 48mm pentru utilizare profesională
SKU:
4042448022240
66,50 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | pentru ambalare |
| Dimensiuni | 240 x 150 |
Dulap baie suspendat Badenmob Sonoma 18062, 640x300x1950 mm, alb stejar, 2 usi, PAL
SKU:
6423093180628
451,00 lei| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Montaj | Suspendat De sine statator |
| Material | PAL |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb Stejar sonoma |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime | 64 cm |
| Latime | 30 cm |
Dulap baie suspendat Badenmob Wenge 18061, 640x300x1950 mm, 2 usi, PAL alb melaminat
SKU:
6423093180611
419,50 lei| Tip produs | Dulap |
|---|---|
| Montaj | Suspendat De sine statator |
| Material | PAL |
| Caracteristici cheie | Rezistent la zgarieturi |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb Wenge |
| Continut pachet | 1 x Dulap |
| Inaltime | 195 cm |
| Lungime | 64 cm |
| Latime | 30 cm |
Etanseizant acrilic flexibil-extensibil Bison White 300 ml, Alb, 1591230
SKU:
8710439055725
10,50 lei| Brand | BISON |
|---|
FOLIE EXTRA SWS,EXTERIOR 70mmx30ml 145957
SKU:
5411183161580
198,00 lei| Utilizare | exterior |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Temperatura de lucru (grade C) | -5-45°C |
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
187,00 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Utilizare | Etansare, Izolare |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 30 m |
| Aplicabilitate | Ciment, Zidarie |
| Alte caracteristici | Cu durata lunga de viata, Extrem de rezistent, Rezistent la umiditate |
| Pentru | Cadru fereastra/ cadru usa |



































