

Pentru casa ta
CERESIT CL152 BANDA DE ETANSARE 50M 1605255 / pret/ml
SKU:
5900089115228
10,40 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Pentru | Izolare |
| Culoare | Gri |
CERESIT CS11 SILICON ACRYL pentru reparatii alb 280ml 461199
SKU:
8691451080387
15,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
CERESIT CS15 SILICON SANITARY STD ALB 280ML 2950296
SKU:
9000101152821
24,50 lei| Greutate | 0.25 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
CERESIT CS15 SILICON SANITARY STD TRANSPARENT 280ML 2950295
SKU:
9000101152784
24,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
CERESIT CS15/CS125 SILICON SANITAR RAPID ALB 280ML 1977863/2325453/2681129
SKU:
9000100966849
25,00 lei| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Model | Silicon |
| Greutate | 280 ml |
| Pentru | Izolare, Etansare |
| Culoare | Alb |
CERESIT CS15/CS125 SILICON SANITAR RAPID TRANSP 280ML 1978448/2325375/2681131
SKU:
9000100967297
25,00 lei| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Culoare | Transparent |
CERESIT CS23 GL & AQU SILICON TRANSPARENT 280ML 2669888
SKU:
9000101126402
47,50 lei| Greutate | 0.29 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Transparent |
| Volum | 280 ml |
CERESIT CS25 SANITAR CARAMEL 280ML 1573788/2919699
SKU:
4015000407250
29,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | caramel |
CERESIT CS25 SANITAR CHOCOLATE 280ML 1573873/2922274
SKU:
4015000409117
29,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | chocolate |
CERESIT CS25 SANITAR GRI 280ML 1574669/2920781
SKU:
4015000407212
29,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | gri |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
CERESIT CS25 SANITAR JASMINE 280ML 1574779 / 2920442
SKU:
4015000407304
29,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | jasmin |
CERESIT CS25 SANITAR MANHATTAN 280ML 1574655/2920071
SKU:
4015000407229
29,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | manhattan |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
CERESIT CS25 SANITAR SILVER 280ML 1573268/2919055
SKU:
4015000407267
29,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | gri silver |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
CERESIT CS25 SANITAR TERRA 280ML 1573243/2922268
SKU:
4015000407236
29,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | pamantiu |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
CERESIT CS25 SILICON SANITAR ANTRACIT 280ML 1573395/2919015
SKU:
4015000407274
29,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | antracit |
CERESIT CS25 SILICON SANITAR BAHAMA 280ml 1573235 / 2920048
SKU:
4015000407243
26,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | bej |
CERESIT CS25TP SILICON SANITAR ALB 280ML 1573206/2917916
SKU:
4015000407205
22,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
CERESIT CS25TP SILICON SANITAR TRANSPARENT 280ML 1573394/2917917
SKU:
4015000407199
22,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
CERESIT CT84 EXPRESS STD B3 750ML 2099587/2952265
SKU:
7611445032407
41,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual, cu pai |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe lemn, placi OSB, sticla, metal, beton, suprafete bituminoase, gips-carton |
CERESIT FT101 TRANS 280ML 1896955/2708041
SKU:
4015000429931
45,00 lei| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Model | Silicon |
| Pentru | Etansare, Lipire cu material de lipit, Montare, Reparare, Umplere |
| Culoare | Transparent |
CERESIT FT101 WHITE 280ML 1755220/2706088
SKU:
4015000407700
40,00 lei| Greutate | 0.39 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit FT 101 |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
CERESIT SILICON CS 28 TH Rezistent la temperatura SIL 280ML 2670127
SKU:
9000101126433
37,50 lei| U.M. | buc |
|---|
CERESIT SILICON UNIVERSAL ALB 280ML/CS24 461080
SKU:
8691451080349
22,50 lei| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
CERESIT SILICON UNIVERSAL TRANSPARENT 280ML/CS24 461059
SKU:
8691451080332
22,50 lei| Greutate | 0.27 |
|---|---|
| Tip produs | Silicon |
| Brand | Ceresit |
| Culoare | Transparent |
| Volum | 280 ml |
CERESIT STOP AERO AP ALB+TABL NEU 450G 1957820/2628127
SKU:
9000100903448
51,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | AERO 360 |
| Utilizare | pana la 3 luni, in incaperi de 20 mp sau 50 mc, bucatarie, camere de zi, dormitoare si camere unde circulatia aerului este foarte slaba (pivnita, garaj sau pod) |
CERESIT STOP AERO FLOW REF 2x450G 2629277
SKU:
9000101124323
45,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | Aero 360 |
| Aplicabilitate | impreuna cu aparatul Aero 360 |
| Culoare | alb + albastru |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |
| Utilizare | casnica; in camere de pana la 20 mp |
CERESIT STOP AERO REF. LAVANDA 2x450G 2259564/2629139
SKU:
5997272386657
45,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica; la interior, in incaperi de circa 20 mp (baie, bucatarie, dormitor, living) |
CERESIT STOP AERO WAT REF 2x450G 2629141
SKU:
9000101124309
45,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | Aero 360 |
| Aplicabilitate | impreuna cu aparatul Aero 360 |
| Culoare | alb + albastru |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |
| Utilizare | casnica; in camere de pana la 20 mp |
CERESIT TANGIT CLEANER TEVI PVC 1L 44267
SKU:
4015000088206
77,00 lei| Brand | Tangit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |
CERESIT TS 61 SPUMA MONTAJ 300ML 1612423
SKU:
4740008200755
26,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |




























