Catalog online
Corp de iluminat aparent LED T5 6500K NOVELITE
SKU:
5949027085919
41,00 lei
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Dimensiune | 570x21x36 mm |
| Putere | 9W |
| Cod produs | EL0037737 |
| Temperatura | Lumina rece |
Plafoniera exterior Aqua Opaque, 60 W, E27, Alb
SKU:
8699490905265
41,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.000.113 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Piesa ramificatie canal redusa D160/110-87
SKU:
6424976003430
41,00 lei
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | D160/110-87 |
Parchet laminat Terraclick BEYDAG 8 mm clasa 31 trafic rezidential cod T-847
SKU:
6426947061531
41,00 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-847 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K396 Kronostep, Skydive Oak, clasa 32 AC4
SKU:
5907555424235
41,00 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396P |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Placa Gips-Carton 12.5x1200x2600mm, standard Siniat Nida Smart 148279
SKU:
6423077000058
41,00 leiBUC
| Brand | Siniat |
|---|---|
| Lungime | 2600 mm |
| Latime | 1200 mm |
| Grosime | 12.5 mm |
428980 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB POLIMER 425G
SKU:
8710439250199
41,00 lei
| Brand | Bison |
|---|---|
| Model | Poly Max High Tack |
| Aplicabilitate | in linii / puncte |
| Utilizare | interior / exterior, pe sticla (naturala), piatra, piatra naturala, beton, materiale plastice, lemn, placa aglomerata din lemn, trespa, fier, aluminiu, zinc, (inoxidabil), placi ceramice, pluta, oglinzi |
Easy9 Intreruptor aut. 1P+N 4500 B 6A
SKU:
3606486404805
41,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Gama | Easy 9 |
| Model | EZ9P32106 |
| Curent nominal (A) | 6 |
| Culoare | gri |
| Frecventa(Hz) | 50 |
| Inaltime | 81 |
| Latime | 18 |
| Numar de poli | 1P+N |
| Capacitate de rupere | 4.5 |
| Montaj | sina DIN |
| Tensiune | 230 |
| Curba de declansare | B |
| Adancime | 78 |
Faianta crem ELISA 7044 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745704419
45,99 leiMP
| Gama | ELISA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
CERESIT CT84 EXPRESS STD B3 750ML 2099587/2952265
SKU:
7611445032407
41,50 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual, cu pai |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe lemn, placi OSB, sticla, metal, beton, suprafete bituminoase, gips-carton |
Gresie portelanata gri ULPIA 7342 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745734218
41,99 leiMP
| Gama | ULPIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |














