Catalog online
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 17mm Yato YT-1683
SKU:
5906083916830
40,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1683 |
Cheie combinata articulata cu clichet cap flexibil 18mm Yato YT-1684
SKU:
5906083916847
40,00 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1684 |
Lampa birou clasic rosu 60W 1xE27 ERSTE EL0024870
SKU:
5949027053048
40,00 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.57 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0024870 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa birou clasic negru 60W 1xE27 ERSTE EL0021296
SKU:
5949027049638
40,00 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.55 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0021296 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, bahama, bej, interior, 5 kg
SKU:
5946043003781
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Chit de rosturi gresie si faianta Ceresit CE 33, natura, crem, interior, 5 kg
SKU:
5946043003804
40,00 lei| Brand | CERESIT |
|---|
Glet ipsos RATIO GLATT TENCUIALA 30KG BAUMIT
SKU:
5945752001553
40,00 lei| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 11 |
| Greutate | 30 |
Bronzalchid 3 in 1 Rost Argintiu 0.75L
SKU:
6420319414406
40,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Culoare | Argintiu |
Bronzalchid 3 in 1 Rost Negru 0.75L
SKU:
6420319001170
40,00 lei| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.75 L |
| Culoare | Negru |
ROBINET DUBLU SERVICIU 1/2″*3/4″ ION-RA12/34
SKU:
6421000019238
40,00 lei| Greutate | 0.39 |
|---|---|
| Tip produs | Robinet dublu |
| Material | Fonta |
| Brand | Everline |
CERESIT FT101 WHITE 280ML 1755220/2706088
SKU:
4015000407700
40,00 lei| Greutate | 0.39 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit FT 101 |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 280 ml |
LT05945 SPACLU INOX CU INSERTIE METALICA SI BIT, 150 mm
SKU:
6421948059457
40,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Model | LT 05945 |
| Culoare | galben + negru + argintiu |
| Utilizare | casnica / industriala |
VALVA GOLIRE LAGUNA/VISION 59195256
SKU:
3838912111623
40,00 lei| Tip produs | Componenta de schimb |
|---|---|
| Gama | Ventil scurgere |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
PRELUNGITOR 3P CU INTRERUPATOR VERDE 3M 3G1.5 ESE1.5G3-3-SW-G include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
5999143203902
40,00 lei| Tip produs | Prelungitor standard |
|---|---|
| Utilizare | Interior |
| Material | Plastic + metal |
| Culoare | Verde |
| Putere | 3680 |
| Tensiune | 250 |
| Dimensiuni | 23.5 x 8 x 5.2 |
Dispozitiv magnetic fixare sudura Yato YT-0865
SKU:
5906083908651
40,50 lei| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0865 |
Plafoniera Kare Square Modern, cod 400.031.102, culoare Nuc
SKU:
8699490902745
40,50 lei| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb, Maro |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 26 W |
| Cod produs | 400.031.102 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |






























