Catalog online
Baterie chiuveta bucatarie Ferro Zumba Slim 2F BZA43M verde menta monocomanda cu pipa
SKU:
5902194996105
Prelungitor Inlet EL0037317 6 prize 1.5m alb pentru interior 230V IP20
SKU:
5949027084998
Motoferăstrău Ruris DAC 456RS, 3 CP, 45 CC, 40 cm, benzină, alb-portocaliu
SKU:
6424340814006
Aparat de sudura RURIS AS160MMA 160A invertor portocaliu 5kg
SKU:
6424340488160
Sandwich maker Akai ASM-178, 750W, negru, 2 sandwich-uri, placi antiaderente
SKU:
4905192732066
| Utilizare | Rezidential |
|---|---|
| Tip produs | Sandwich-maker |
| Material | Metal |
| Capacitate | 2 sandwich-uri |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x Manual utilizare 1 x Sandwich maker |
| Putere | 750 W |
| Trepte de putere | 1 |
| Tensiune | 220 V 240 V |
| Alte caracteristici | Protectie supraincalzire Indicator luminos Placi Antiaderente |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Depozitare pe verticala |
| Lungime | 23 cm |
| Latime | 23 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Greutate | 1.5 Kg |
| Lungime cablu | 70 cm |
Cazan pe peleți Fornello Pellet King 25 kW, 70 kg rezervor, otel, automatizat, telecomanda
SKU:
6427100199085
Robinet coltar inox 1/2″ argintiu modern IEL-CC12 pentru apa potabila
SKU:
6421000048108
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945227
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 3m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945425
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
SKU:
3414971945548
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Plafoniera LED V-TAC 24W Milky Cover 35 cm, alb, temperatura lumina reglabila, IP20
SKU:
3800157682671
PARCHET SPC REGA VOX UTAH OAK 1.4018mp/cut 6067556
SKU:
5905952321409














