Catalog online
CERESIT FT101 WHITE 280ML 1755220/2706088
SKU:
4015000407700
PRELUNGITOR 3P CU INTRERUPATOR VERDE 3M 3G1.5 ESE1.5G3-3-SW-G include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
5999143203902
Dispozitiv tragere cablu PVC 3.4 mm NOVELITE
SKU:
8681925713033
Robinet coltar ERMETIQ
SKU:
6421000031056
Robinet trecere fonta EVERPRO
SKU:
6421000019290
Role pentru porti culisante tip U EVERPRO
SKU:
6421000012055
Robinet semiolandez 1/2″, din alama, cu fluture aluminiu, PN15-PN25, 1472930
SKU:
5902273545606
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere sfera 3/4″, FE-FE, tip fluture, PN30, F-Power KFPN2
SKU:
5902194992411
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Parchet laminat 8 mm Terraclick Troy T-719, 2.3071 mp/cutie
SKU:
6426947061739
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-719 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Vas rotund de cauciuc pentru constructii, 65l, LT06896
SKU:
6421948068961
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06896 |
CERESIT THERMO UNIVERSAL 25KG Adeziv int/ext eps
SKU:
5946043000773
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45387 |
| Greutate | 25 |
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 28mm Yato YT-1048
SKU:
5906083910487
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1048 |
Cheie tubulara impact hexagonala 3/4″ 22mm Yato YT-1072
SKU:
5906083910722
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1072 |
Robinet coltar ERMETIQ
SKU:
6421000030998
Corp de iluminat aparent LED T5 6500K NOVELITE
SKU:
5949027085919
| Brand | novelite |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Dimensiune | 570x21x36 mm |
| Putere | 9W |
| Cod produs | EL0037737 |
| Temperatura | Lumina rece |





























