Catalog online
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma LINES 3884×1940 mm
SKU:
4000000545453
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | LINES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma NOBLE 3884×1940 mm
SKU:
4000000546665
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma IRIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000548454
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | IRIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TAPE 3884×1940 mm
SKU:
4000000548508
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TAPE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAJESTIC 3884×1940 mm
SKU:
4000000548621
4.120,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAJESTIC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 2 3884×1940 mm
SKU:
4000000526384
4.280,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MUMBAY 3884×1940 mm
SKU:
4000000531067
4.280,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MUMBAY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 78 3884 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539254
4.280,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX78 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 33 3884 mm x 1940 mm
SKU:
4000000539513
4.280,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | MAX 33 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma TOMIS 3884×1940 mm
SKU:
4000000551607
4.850,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3884×1940 mm |
| Gama | TOMIS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 4 mm |
CENTRALA BIOPELLET PRO 24
SKU:
3880500457222
13.424,50 lei
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Model | Biopellet PRO |
| Material | otel |














