Catalog online
Parchet laminat Novella Classic 5940, clasa 33, grosime 8 mm, maro
SKU:
8680734031055
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5940 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Clasa | 31 |
Drisca PVC cu cauciuc, margini flexibile, 245x100x6mm LT06522
SKU:
6421948065229
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06522 |
Cleste sigurante int varf indoit, 170mm, JUCO, LT43526
SKU:
6421948435268
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT43526 |
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 27mm Yato YT-1047
SKU:
5906083910470
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1047 |
Extractor rulmenti 2 brate 4″/100mm -1,2t Yato YT-2514
SKU:
5906083251450
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2514 |
Cuier perete 3 carlige drept ERMETIQ ER-JT43
SKU:
6421000034750
Cutit cu suport din piele TOPEX 98Z103
SKU:
5902062981035
Antrenor brat culisant 1/2″ 250 mm TOPEX 38D552
SKU:
5902062044198
Parchet laminat Novella Rustic 8222, clasa 31, grosime 8 mm, maro
SKU:
8680734031079
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8222 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Faianta bej COSMOS 5615 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745561517
Faianta Nove Light Grey tip marmura, 20×50 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745417913
| Gama | NOVE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K412 Super Natural, Doubloon Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734031970
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K412 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA20, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853175819
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Classic Carrara Gold DK, CLA12, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios, in relief
SKU:
8698853175413
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Fierastrau pentru crengi cu teaca, 300mm, LT28642
SKU:
6421948286426
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT28642 |
Cleste cu autoblocare, 250mm, maner de cauciuc LT41430
SKU:
6421948414300
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT41430 |



























