Catalog online
MULTIMETRU DIGITAL SMA SMART 2 include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
5999084960780
186,00 lei
| Brand | Home |
|---|---|
| Model | SMA SMART 2 |
| Dimensiuni | 67 x 133 x 18 |
Multimetru digital VC830L Brick, 9V, cu lumină de fundal și cabluri de măsurare incluse
SKU:
5999084918194
76,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 9V |
Multimetru digital Yato YT-73080, 0-500V, test curent, rezistență, diodă, 0.3 kg
SKU:
5906083730801
43,00 lei
| Tip produs | Multimetru |
|---|---|
| Continut pachet | 50 |
| Alimentare | Baterie |
| Greutate | 0.3 Kg |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945227
56,50 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 3m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945425
77,00 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
SKU:
3414971945548
125,50 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
NIVELA 100CM ANTISOC 3 FIOLE STANLEY STHT143105
SKU:
3253561431050
142,50 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | galben/negru |
NIVELA 60CM ANTISOC 2 FIOLE STANLEY STHT143103
SKU:
3253561431036
94,00 lei
| Material | Aluminiu |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru/galben |
NUFAR Desfundat Tevi și Chiuvete 1L – Agent Curățare Eficient, Gata de Utilizare
SKU:
5946035075130
24,50 lei
| Tip produs | Agent anticoroziune |
|---|---|
| Utilizare | Curatare |
| Pentru | Chiuveta, Tevi |
NV-4201.11801 CORP NEON 1X18 NE EL0025489 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027053109
50,00 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat cu tuburi luminoase |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 666 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 0,46 kg |
NV-BEC LED_A60_15W_E27_6400K_EL0056773 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116224
9,90 lei
| Putere | 15 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 118 mm |
| Diametru | 60 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 1 Bucati |
| Pentru | Interior |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
NV-CORP CIL APARENT EL 4X18W,NV-4101.21418 EL0035676 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027083489
167,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat cu grilaj |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 612 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 3,5 kg |
NV-CORP CIL INCASTRAT EL 4X18W NV-4101.22418 EL0035679 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027083519
167,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Corp de iluminat cu grilaj |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 595 mm |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Tensiune | 220/240 V |
| Greutate | 3,5 kg |
NV-DETECTOR FUM ALB NV-1102.06 EL0037131
SKU:
5949027084455
57,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 220-240V |
NV-LAMPA BAT LED OVALA 12W, IP65, CW, NEGRE-NV-3201.121 EL0032477 include taxa verde 1.5 lei fara tva
SKU:
5949027076030
64,50 lei
| Tip produs | Corp de iluminat |
|---|---|
| Model | Plafoniera/aplica ovala |
| Pentru | Iluminat tehnic |
| Lungime | 242 mm |
| Greutate | 0,52 kg |
NV-SONERIE FARA FIR 2×1.5V D613 EL0052529 include taxa verde in val 0.15 lei fara tva
SKU:
5949027115692
39,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
NV/HL-BEC LED A60 12W E27 6400K EL0056771/EL0047247/EL0080998 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116187
8,00 lei
| Putere | 12 W |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Lungime | 109 mm |
| Diametru | 60 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Alimentare | Alimentare la reteaua electrica |
| Greutate | 1 Bucati |
| Tip produs | Bec |
| Model | Bec LED |
OALA CU CAPAC 5.5 LITRI, STICLA+FIER+LEMN A16058
SKU:
2015518160588
168,00 lei
| Material | Sticla termorezistenta |
|---|---|
| Capacitate | 5.5 l |














