Catalog online
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 CIRES JAPONEZ 2.5L
SKU:
5946062015093
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 0.75L
SKU:
5946062002475
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 2.5L
SKU:
5946062002482
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 INCOLOR 5L
SKU:
5946062016229
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | transparent |
| Cantitate | 5l |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 MAHON INCHIS 0.75L
SKU:
5946062009689
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 MAHON INCHIS 2.5L
SKU:
5946062009696
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 NUC INCHIS 5L
SKU:
5946062016182
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 0.75L
SKU:
5946062015123
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 2.5L
SKU:
5946062015130
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 STEJAR 5L
SKU:
5946062018377
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 0.75L
SKU:
5946062009719
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 2.5L
SKU:
5946062009702
156,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior; pentru lemn |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TEAK AFRICAN 5L
SKU:
5946062016212
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | tec |
| Cantitate | 5l |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 TRANDAFIR 5L
SKU:
5946062016199
250,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Cantitate | 5 L |
| Model | Yacht 3 in 1 |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |
OSKAR LAC LEMN YACHT 3IN1 WENGE 0.75L
SKU:
5946062015062
51,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru lemn |
OSKAR LAC PIATRA 2.5L
SKU:
5946062005940
143,50 lei
| Greutate | 2.60 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Incolor |
| Volum | 2,5 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
OSKAR TENCUIALA MOZAICATA 9703 25KG
SKU:
5946062005506
291,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Culoare | maro |
| Cantitate | 25kg |














