Catalog online
MULTIMETRU DIGITAL SMA SMART 2 include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
5999084960780
186,00 lei
| Brand | Home |
|---|---|
| Model | SMA SMART 2 |
| Dimensiuni | 67 x 133 x 18 |
Multimetru digital VC830L Brick, 9V, cu lumină de fundal și cabluri de măsurare incluse
SKU:
5999084918194
76,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 9V |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945227
56,50 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 3m, IP20, interior, H05VV-F
SKU:
3414971945425
77,00 lei
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
SKU:
3414971945548
125,50 lei
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |














