Multipriza Legrand Moes 6 prize, 3680 W, 3 m, negru, interior, plastic
125,50 lei
Cod produs: 3414971945548
Categorie: Accesorii electrice, Electrice, Prelungitoare
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Multipriza Legrand Moes este soluția ideală pentru conectarea eficientă a mai multor dispozitive electrice în interior. Cu 6 prize și o capacitate maximă de 3680 W, acest produs este perfect pentru a-ți organiza spațiul de lucru sau zona de entertainment. Designul său minimalist, în nuanța neagră, aduce un plus de estetică, iar cablul de 3 metri îți oferă flexibilitate în amplasarea multiprizei. Fabricată din plastic rezistent și fără halogenuri, multipriza este sigură pentru utilizarea zilnică.
**Atributele produsului includ:**
- Număr prize: 6
- Rezistență maximă: 3680 W
- Grad de protecție: IP 20
- Material: Plastic
- Lungime cablu: 3 m
- Tip cablu: H05VV-F
- Culoare: Negru
Această multipriza este ideală pentru utilizare în interior, având un design care optimizează conexiunile datorită prizelor orientate.
| Numar prize | 6 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 6x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 3 m |
| Culoare | Negru |
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.


