Multipriza Legrand 3 prize negru 3680W, 1.5m, IP20, interior, H05VV-F
56,50 lei
Cod produs: 3414971945227
Categorie: Accesorii electrice, Electrice, Prelungitoare
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
SKU:
3414971945227
Categorii: Accesorii electrice, Electrice, Prelungitoare
Descriere
Multipriza Legrand cu 3 prize, în culoare neagră, este soluția ideală pentru conectarea eficientă a echipamentelor electrice în interior. Cu o capacitate maximă de 3680 W și un cablu de 1,5 m, aceasta oferă flexibilitate și comoditate în utilizare. Gradul de protecție IP20 asigură o protecție adecvată împotriva corpurilor solide de dimensiuni medii, iar designul său minimalist se integrează perfect în orice decor. Fabricată din materiale de calitate, fără halogenuri și rezistentă la UV, multipriza este gândită pentru a face față utilizării zilnice.
**Caracteristici principale:**
- Număr prize: 3
- Rezistență maximă: 3680 W
- Grad de protecție: IP 20
- Material: Plastic
- Tensiune: 230 V
- Tip cablu: H05VV-F
- Lungime cablu: 1,5 m
- Culoare: Negru
Alege multipriza Legrand pentru a-ți optimiza spațiul de lucru și a avea la îndemână toate conexiunile necesare!
Informații suplimentare
| Numar prize | 3 |
|---|---|
| Rezistenta max. aprox. | 3.680 W |
| Grad de protectie | IP 20 (protectie impotriva corpurilor solide medii si mari) |
| Material | Plastic |
| Sectiune transversala cablu | 1,5 mm2 |
| Numar fire | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Alte caracteristici | fara halogenuri, rezistent la UV |
| Tip produs | Multipriza |
| Utilizare | Interior |
| Tip de cablu | H05VV-F |
| Varianta | 3x priza cu impamantare |
| Lungime cablu | 1,5 m |
| Culoare | Negru |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Manual de utilizare / Fișă Tehnică
Produse similare
ASPIRATOR NEGRU FARA ACUMULATOR DCL180ZB include taxa verde 4 lei fara TVA
SKU:
088381821926
244,00 lei







