Catalog online
5015111- Bara egalizare potential pt exterior, 1809A
SKU:
4012195959434
63,00 lei
| Tip produs | Bara egalizare potential |
|---|---|
| Pentru | Exterior |
| Greutate | 1 Bucati |
Cheie multifunctionala 16in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, 300mm, rosu
SKU:
6426449022801
63,00 lei
| Tip produs | Set chei si scule |
|---|---|
| Utilizare | Strangere, Deschidere |
| Pentru | Baterii, Bazin apa, Boiler, Lavoar, Vas expansiune |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiune | 30 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |
Cheie multifunctionala 16in1 pentru instalatii sanitare, aluminiu, rosu, 300mm
SKU:
6426449022818
63,00 lei
| Tip produs | Set chei si scule |
|---|---|
| Utilizare | Strangere, Deschidere |
| Pentru | Baterie, Boiler, Lavoar, Vas expansiune |
| Material | Aluminiu |
| Dimensiune | 30 mm |
| Lungime | 300 mm |
| Cantitate | 1 Bucati |
Broasca ingropata Yale Y5 SAI 43x54mm otel alb pentru usi interior 2 chei
SKU:
5945405013581
63,00 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Utilizare | interior |
| Material | otel |
| Dimensiuni | 240 x 100 x 25 |
| Finisaj | vopsit alb |
| Alte caracteristici | limba si zavor |
| Continut pachet | 2 chei, holtsuruburi |
| Cod produs | AH Y 5 SA B |
Priza dublă UTP 2xRJ45 Cat6e antracit EL-JAZZ 100x100mm sub tencuială IP20
SKU:
8698802611306
63,00 lei
Gresie Aura Marengo 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991379353
63,50 leiMP
| Gama | Aura |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Valeria Oro 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991432386
63,50 leiMP
| Gama | Valeria |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet varioclic premium medium USKUDAR 10 mm PM-865
SKU:
6426947065676
63,50 leiMP
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1288 x 158 mm |
| Cod produs | PM-865 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
63,50 leiMP
| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
63,50 leiMP
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3562 Revoque Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745356212
63,50 leiMP
| Culoare | Natur |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
63,50 leiMP
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
63,50 leiMP
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
CILINDRU BRAND YALE 500GM, NICHEL SATINAT 30X35 10-0552-3035-00-22-01-GM
SKU:
5052847069790
63,50 lei
| Brand | Yale |
|---|---|
| Model | ZAM |
| Clasa | standard |
| Material | zamac |
| Culoare | nichel satinat |
| Dimensiuni | 30 x 35 |
| Finisaj | satinat |
| Lungime | 65 |
| Alte caracteristici | cilindru europrofil |
Dispozitiv pentru taiere unghiulara, 300×100 mm, LT29200
SKU:
6421948292007
64,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT29200 |
Presa segmenti auto 50-125mm,h=758mm YT-0635
SKU:
5906083906350
64,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0635 |
Set clesti de plastic pentru furtune auto, 3 bucati, Yato YT-0840
SKU:
5906083908408
64,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0840 |
Cheie pentru roti 17/19/22mm, 13/16 Topex 37D310
SKU:
5902062040688
64,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 37D310 |
Cablu pentru remorcare, 2000kg 14mm Topex 97X269
SKU:
5902062972699
64,00 lei
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 97X269 |
Gresie portelanata 9934 Denver Grey, tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745993417
64,00 leiMP
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 9932 Denver Beige, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745993219
64,00 leiMP
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 9933 Denver Brown, tip lemn, 30×60 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745993318
64,00 leiMP
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba OXFORD 9228 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745922813
64,00 leiMP
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta gri PASTEL 5845 model Lemn 25×40 cm
SKU:
3800745584516
64,00 leiMP
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb CHIC 5793 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579314
64,00 leiMP
| Gama | CHIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Dana Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991585693
64,00 leiMP
| Gama | Dana Gold |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Lilly tip monocolor, 4852 25×50 cm, culoare galben
SKU:
3800745485219
64,00 leiMP
| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Galben |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lilly tip monocolor, 4850 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745485011
64,00 leiMP
| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata 6289 Denver Shabby Chic Beige, tip lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745628913
64,00 leiMP
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6066 Denver Antracite, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745606614
64,00 leiMP
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6290 Denver Shabby Chic Grey, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745629019
64,00 leiMP
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta bej model tip marmura Tahiti Dark, 5360, 25×50 cm
SKU:
3800745536010
64,00 leiMP
| Gama | Tahiti |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata gri KEROS BRONX ACERO model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597546401
64,00 leiMP
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |














