Catalog online
Piesa decorativa Jasper Print Grey 25?40, design geometric, culoare gri, cod 4682
SKU:
3800745468212
Gresie Pergola Mix 45.6×45.6 cm model piatra 9019E11
SKU:
3800171708159
| Gama | Pergola |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45.6×45.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie Pavimento Grey 456×456 9016E11 1.26mp/cut
SKU:
3800171707435
Faianta rectificata Paris Black 30x90x0.7cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921973
Faianta rectificata Paris White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921966
Gresie 3693 Riverstone Mix 30×60 cm, model piatra, mix
SKU:
3800745369311
Gresie 3694 Riverstone Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745369410
Gresie portelenata maro inchis KEROS REALITY model ciment 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597514868
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata gri deschis REALITY model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597514820
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata gri deschis KEROS BRONX model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546524
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta neagra deschis JAZZ NEGRO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597518767
Gresie portelanata gri GRANIT 8638 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745863819
Piesa decorativa faianta gri Keros Padova Line Gris model dungi 25×50 cm
SKU:
8432597549204
Gresie portelanata 6080 Tempera Beige, model marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745608014
Gresie rectificata Taurus Granit Beige, model piatra, 5032-0337, 30×30 cm, bej, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203760
35D755 Set chei combinate 6pcs 8-17mm CrV
SKU:
5902062044624
USCATOR RUFE EKO LIFE HB-H89U
SKU:
6423808059799














