Gresie portelanata alba OXFORD 9228 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
64,00 leiMP
Cod produs: 3800745922813
Categorie: Gresie, Gresie si Faianta
În stoc (poate fi pre-comandat)
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Gresie portelanata cu decor Lemn si dimensiunea 15,5×60,5 cm. Fiecare gresie este compatibila cu anumite modele de faianta si piese decorative, care pot fi identificate prin cautare dupa numele familiei din care fac parte sau pot fi identificate la produse recomandate.Pentru mai multe informatii nu ezitati sa intrati in legatura cu noi.Pretul este pe MP, dar produsul se vinde la cutie de 1,04 MP,
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
S-ar putea să-ți placă și…
Gresie Canella Cream 8976 model lemn 15,5×60,5 cm, crem
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri CANELLA Bone 8977 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri CANELLA Silver 8979 model lemn tip parchet 15.5×60.5 cm, finisaj mat
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Argintiu |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro CANELLA Ochre 8975 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej OXFORD 9227 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata Canella Grey 8978 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, gri
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Canella Brown 8974 model lemn, tip parchet 15,5×60,5 cm, maro
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Produse similare
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
Faianta Izola Waves Lila 3223, tip relief, 25×50 cm, lila
Faianta Kalina Olas Beige, model valuri 3d, 25×50 cm, bej, finisaj mat
Faianta Larisa Brown 5751, tip marmura, 20×30 cm, maro
Faianta Lilly tip decor, 4849 25×50 cm, culoare bej
Faianta Marbella 5.8 Mm Beige 4572, tip marmura, 20×25 cm, bej
Faianta rectificata Trevi Leaves Light Grey 4987, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj lucios
Faianta Riviera Waves Light Beige 4741, tip piatra, 30×60 cm, bej
Gresie 6577 Tavolato Grey, model lemn, 15.5×60.5 cm, gri
| Gama | Tavolato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Loreto Dark Mat 1, model piatra, 60×60 cm, bej
| Gama | Loreto |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej, Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |


