Catalog online
Faianta rectificata Motto Taupe Decofon 30×90 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007253
60,00 leiMP
| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Adela White Decofon 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137603
60,00 leiMP
| Gama | Adela |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
USCATOR DE PAR HB-26 2000W 3 TREPTE TEMPERATURA DIFUZOR AURIU
SKU:
6423808028320
60,00 lei
| Tip produs | Clasic |
|---|---|
| Trepte viteza | 2 |
| Alte caracteristici | Aer rece 2 niveluri de putere 3 niveluri de temperatura Aer cald |
| Putere | 2000 W |
| Culoare | Auriu Negru |
| Utilizare | Uz casnic Profesional |
| Trepte de putere | 3 |
| Material corp | ABS |
Uscator de par Hausberg HB-26, 2000W, 2 viteze, 3 temperaturi, negru-roz
SKU:
6423808023943
60,00 lei
| Tip produs | Clasic |
|---|---|
| Utilizare | Profesional |
| Trepte viteza | 2 |
| Trepte de putere | 3 |
| Alte caracteristici | 3 niveluri de temperatura 2 setari de viteza |
| Material corp | Plastic |
| Continut pachet | 1 uscator de par 1 difuzor 1 concentrator |
| Putere | 2000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Culoare | Negru Roz |
Faianta rectificata Juno Diamond 30×90 cm, model piatra, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497194668
60,49 leiMP
| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Juno Emerald 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922260
60,49 leiMP
| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Juno Ruby 30×90 cm, model piatra, rosu, finisaj lucios
SKU:
8697497112587
60,49 leiMP
| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Piesa decorativa 5951 CAPRI PATCHWORK GREY 25×40 cm
SKU:
3800745595116
60,50 leiMP
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata bej AMALFI 9378 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937817
60,50 leiMP
| Gama | Amalfi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie bej INDIA 9481 model ornament 45×45 cm
SKU:
3800745948110
60,50 leiMP
| Gama | INDIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Ornament |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Colorline, model monocolor, 2051-0201, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081805
60,50 leiMP
| Gama | COLORLINE |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata tip marmura Bianco White 45×45 cm 9882, Alb
SKU:
3800745988215
60,50 leiMP
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Botticino Beige,45×45 cm, culoare crem, cod 9883
SKU:
3800745988314
60,50 leiMP
| Gama | Botticino |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Infinity Structure Grey 4176-4871, tip ciment, 20×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745417616
60,50 leiMP
| Gama | Infinity Structure |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.31 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Infinity Matrix Grey 6200, tip ciment, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745620016
60,50 leiMP
| Gama | INFINITY |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tempera Brown tip marmura, 6081 45×45 cm, culoare maro, finisaj
SKU:
3800745608113
60,50 leiMP
| Gama | Tempera Brown |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.22 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Set termostatic cuplare rapida pentru radiator EVP-SRT12B
SKU:
6421000049297
60,50 leiBUC
| Tip produs | Accesorii termice |
|---|---|
| Presiune | 10 bar |
| Diametru | 1/2″ |
Ventilator de birou HB-5550
SKU:
6423808026609
60,50 lei
| Model | HB-5550 |
|---|---|
| Diametru | |
| Montaj | Stativ |
| Material | Plastic |
780019 WD-40 Silicone- spray pe baza de silicon 51389 400ml
SKU:
5032227513778
60,50 lei
| Brand | WD-40 |
|---|---|
| Tip produs | spray |
| Model | WD-40 |
| Capacitate | 400 |
| Utilizare | suprafete din plastic, cauciuc, lemn si metal |
| Culoare | transparent |
Set curățenie Practiq, galeată 14L și mop rotativ circular, negru
SKU:
8681990356166
60,50 lei
| Capacitate | 14l |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Forma | ovala |
Perie din sarma cupa, cu toroane, 100mm, LT06976
SKU:
6421948069760
61,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06976 |
Mixer cu filet M14, 120x600x14mm LT09092
SKU:
6421948090924
61,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT09092 |
Sarpe tevi, 5m, diametru 9mm, varf tip arc LT55875
SKU:
6421948558752
61,00 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT55875 |
Sapa autonivelanta ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762000170
61,00 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1.6-1.8 |
| Greutate | 25 |
Faianta bej PANAMA 5443 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544312
61,00 leiMP
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Jasper Print Grey 25?40, design geometric, culoare gri, cod 4682
SKU:
3800745468212
61,00 leiMP
| Gama | Jasper |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |














