Pentru casa ta
Tapet geometric Tria P S21559-4, 10 m x 0.53 m, maro
SKU:
8681601052944
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet geometric Tria P S21559-5, 10 m x 0.53 m, negru
SKU:
8681601052951
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet interior modern Alb-Gri E52509 Eleganza 2020, Rola 10.05 x 0.53 m
SKU:
3294270525098
Prețul inițial a fost: 59,50 lei.47,60 leiPrețul curent este: 47,60 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet model vopsea decorativa, 10 m x 0.53 m, crem, Elegantza 2021 210309
SKU:
4000441210309
Prețul inițial a fost: 64,00 lei.51,20 leiPrețul curent este: 51,20 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
TAPET P S20505-3 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601041979
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S20517-4 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601044789
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S21504-1 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601051572
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S21560-5 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601052999
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S9518-5 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601033837
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.36,00 leiPrețul curent este: 36,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P-Arkt-Plus S9011-5 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601041740
Prețul inițial a fost: 40,00 lei.32,00 leiPrețul curent este: 32,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet tip animatie Elegantza 2023 cod 459104, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441459104
Prețul inițial a fost: 55,50 lei.44,40 leiPrețul curent este: 44,40 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tava ceramica Schmitter 35x26cm, visiniu
SKU:
5948736004808
80,00 lei
| Tip produs | Tava |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tava |
| Utilizare | Universala |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Visiniu |
| Inaltime | 7 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Latime | 26 cm |
| Material corp | Ceramica |
Tava chec din otel carbon pentru coacere
SKU:
2015518009481
10,50 lei
| Tip produs | Forma |
|---|---|
| Material | Otel carbon |
Tel bucătărie inox argintiu 28 x 5.5 cm
SKU:
2015518006121
11,00 lei
| Tip produs | Tel |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
TIGAIE DUBLA SCHMITTER GRILL NON STICK 36CM 343.36.T 53578
SKU:
5948736006222
132,00 lei
| Tip produs | Cu capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie dubla |
| Forma | Dreptunghi |
| Material corp | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Diametru | 36 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Latime | 25 cm |
Usa interior ARKADIA 70 cm Alb mat
SKU:
4000000564249
993,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior ARKADIA 80 cm Alb mat
SKU:
4000000564256
993,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa Interior Arlament Liniar Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566380
1.416,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Alb 600×2000 LR
SKU:
4000000566427
765,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Alb 700×2000 LR
SKU:
4000000566434
765,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Alb 800×2000 LR
SKU:
4000000566441
765,00 lei
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 600×2000 LR
SKU:
4000000566571
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 700×2000 LR
SKU:
4000000566588
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Bavaria 800×2000 LR
SKU:
4000000566595
765,00 lei
| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Chalet Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566540
765,00 lei
| Culoare | Gri-Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Chalet Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566557
765,00 lei
| Culoare | Gri-Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Chalet Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566564
765,00 lei
| Culoare | Gri-Crem |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566397
765,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566403
765,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566410
765,00 lei
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa interior HELENA 70 cm Beton grafit
SKU:
4000000564263
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior HELENA 70 cm Castello caramel
SKU:
4000000564270
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior HELENA 70 cm Steel Ash
SKU:
4000000564287
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 70 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |
Usa interior HELENA 80 cm Beton grafit
SKU:
4000000564294
921,50 lei
| Brand | Korfad |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime usa | 80 cm |
| Inaltime usa | 200 cm |
| Grosime usa | 38 mm |
| Tip deschidere | Universala |














