Pentru casa ta
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552642
| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552673
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Uscator de par Hausberg HB-26, 2000W, 2 viteze, 3 temperaturi, negru-roz
SKU:
6423808023943
USCATOR DE PAR HB-26 2000W 3 TREPTE TEMPERATURA DIFUZOR AURIU
SKU:
6423808028320
USCATOR RUFE EKO LIFE HB-H89U
SKU:
6423808059799
Ventilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
Waffle maker APARAT WAFFE HB-3561 1300W verde-roz
SKU:
6423808021512
Banda aluminiu cu bitum RINO
SKU:
5948941020488














