

Pentru casa ta
Usa Interior Xline 8 Vulcan 600×2000 LR
SKU:
4000000566519
819,00 lei| Culoare | Gri antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Vulcan 700×2000 LR
SKU:
4000000566526
819,00 lei| Culoare | Gri antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Usa Interior Xline 8 Vulcan 800×2000 LR
SKU:
4000000566533
819,00 lei| Culoare | Gri antracit |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | ALLDOORS |
Tapetul reprezintă o opțiune populară pentru finisarea pereților, aducând stil și personalitate în spațiul interior. Impreuna cu riflajul potrivit, designul casei tale poate trece de la unul banal la unul spectaculos!




























