Catalog online
Adeziv lipire placi gips-carton PERLFIX Knauf 25KG
SKU:
6425440000078
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 3.5-4 |
| Greutate | 25 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 5985 Modera, Alpine Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030171
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5985 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
K627 PARCHET NOVELLA 8MM KARAMEL STEJAR 2.22mp/cut
SKU:
8680734032519
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K627 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Bingo Detergent Lichid Color Renkli 3 L, 50 Spalari
SKU:
8690536905140
CORP TIP JB CU TUB LED 1*18W,6400K ,NV-4101.31201 EL0032651 include taxa verde 3.5 lei fara tva
SKU:
5949027076214
GALEATA METALICA 12L CROMAT
SKU:
2015518007159
Gresie portelenata bej KEROS TASSILE model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597550163
| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |














