K627 PARCHET NOVELLA 8MM KARAMEL STEJAR 2.22mp/cut
43,50 leiMP
Cod produs: 8680734032519
Categorie: Parchet, Parchet laminat
În stoc (poate fi pre-comandat)
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Parchetul din gama Novella reprezinta solutia potrivita, atat pentru camerele moderne cat si pentru cele traditionale, oferind o serie de optiuni de design diferite.
Diferitele decoruri, de la trendy la clasic, sunt usor de curatat si intretinut si va vor aduce cu siguranta ani de placere!
Parchetul permite utilizarea unui sistem de incalzire in pardoseala (pe baza de apa) si este garantat pentru 10 ani.
De asemenea acesta este eco friendly, anti-bacterian si are imbinare prin sistem twin clic.
O cutie = 2.22 MP.
Caracteristici
Brand: Krono Original
Tip produs: Parchet laminat
Colectie: Novella
Clasa trafic: 31 AC3
Grosime placa (mm): 8
Model: K627
Lungime placa (mm): 1285
Latime placa (mm): 192
Culoare placa: Stejar
Material: HDF
Utilizare: Interior
Tip montaj: Twin click. Rand cu rand
Continut pachet (m2): 2.22
Numar placi: 9
Pretabil pentru incalzirea in pardoseala: Da
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K627 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |

O gamă largă de scule electrice și accesorii de înaltă calitate, destinate pentru o utilizare intensivă. Sculele electrice Graphite sunt rezistente, cu motoare puternice, proiectate ergonomic si beneficiaza de o garanţie de 2 ani.
Ciocan rotopercutor 1050W, 16mm Graphite 58G712
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G712 |
Ciocan rotopercutor SDS+ 720W Graphite 58G527
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G527 |
Cleste de sudura pentru masa, 160A Graphite 56H880
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H880 |
Cleste pentru sudura 200A Graphite 56H871
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 56H871 |
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Parchet laminat Terraclick KARTEPE 8 mm clasa 31 trafic rezidential cod T-642
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-642 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8 mm, clasa 31, stejar, 8352, 2.2205mp/cut
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8352 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8mm, clasa 32, 5552, 2.2205mp/cut
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5552 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet Loft House K288, clasa 32, grosime 8 mm, culoare maro
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| MP/Cutie | 2.22 |
| Clasa | 32 |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
Parchet LVT Progressive House Darin, 1220 x 200 mm, grosime 4.4 mm, culoare Crem
| Brand | tarkett |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1220 x 200 mm |
| Cod produs | Darin |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Plinta 613 stejar japonez Esquero
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar japonez |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 613 |
Plinta 606 stejar noduros Esquero
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Plinta 553 stejar argintiu Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar argintiu |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 553 |
Plinta 537 stejar boieresc Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar boieresc |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Plinta 530 stejar arizona Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Arizona |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 530 |
Plinta 527 fag jutland Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Fag jutland |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 527 |
Plinta 517 negru Smart flex
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 517 |


