Catalog online
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ 2.5MM 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000876
42,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Rigole Pegasus Plus One S Gri, cu Gratar 100x35x1000 mm, Dakota
SKU:
6424167008725
42,00 lei
| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 100x35x1000 |
LT32627 CIOCAN DULGHER CU VF. SPINTECAT, M. CAUCIUC-FIBRR STICLA, 600 gr
SKU:
6421948326276
42,00 lei
| U.M. | buc |
|---|
Kit Rigola PP EASY 2 LN100 Hext.70 gratar PP Negru A15 1000x125x70
SKU:
6424589099936
42,00 lei
| Material | Polipropilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
PLAFONIERA LED CARLA PT 24W include taxa verde 0.15 lei fara TVA ALB 6400K 016-058-0024
SKU:
8680985589046
42,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | 100-265v |
MF0011-54056 PROIECTOR SUPER SLIM LED SMD UPTEC LUM.RECE 30W include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
6421806116858
42,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
Fierastrau pentru crengi, 525 mm, dinti 3 sectiuni, LT28644
SKU:
6421948286440
42,50 lei
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT28644 |
Port tarod cu clichet M3-M10 85mm Yato YT-2989
SKU:
5906083929892
42,50 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2989 |
Lant Ruris 3/8 1.3 22+1D 30cm+125ml Ulei Ruris 2TT Cadou
SKU:
6424340290503
42,50 lei
| Brand | Ruris |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K395 Kronostep, Tornado Oak, clasa 32 AC4
SKU:
5907555424266
42,50 leiMP
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K395P |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Faianta Kartepe Anthracite KAR2, 30×60 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853127313
42,50 leiMP
| Gama | KARTEPE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
CERESIT CT84 EXPR.PU 850ML PISTOL 1542954/2599437
SKU:
4740008200663
42,50 lei
| Greutate | 0.86 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma adeziva |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit CT84 Express Pro |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 850 ml |
BANDA LED incl. taxa verde 0.06 lei fara TVA STRIP NONWATRPROOF LED 12V 3000K 081-005-0001 5M/ROLA
SKU:
8680985523569
42,50 lei
| U.M. | buc |
|---|
382436 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Negru 200ml, cod 04230BS
SKU:
8711347233649
42,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
382433 MOTIP Leather- vopsea pentru piele Bej 200ml cod 04234BS
SKU:
8711347233564
42,50 lei
| Brand | Motip |
|---|---|
| Capacitate | 200 |
| Utilizare | curatare / intretinere tapiterie auto piele |
| Material | liant nitro-celulozic |
| Culoare | bej |
LT06545 DRISCA PVC CU BURETE ABSORBANT, 270×130 mm, 20 mm
SKU:
6421948065458
42,50 lei
| Tip produs | Drisca |
|---|
Cleste sfic de precizie Neo 140 mm, otel 65Mn, 0.8-2.6 mm, 01-509
SKU:
5907558439281
42,50 lei
| Tip produs | Cleste Sfic |
|---|---|
| Material | Otel |
| Culoare | Negru Portocaliu |
| Lungime | 140 mm |
Oglinda telescopica cu LED pentru inspectie Yato YT-0663
SKU:
5906083906633
43,00 lei
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0663 |














