Catalog online
CERESIT CT126 20KG Glet pe baza de ipsos interior
SKU:
5946043000148
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1 |
| Greutate | 20 |
Cheie tubulara de impact HEXA adanca 1/2″ 29mm Yato YT-1049
SKU:
5906083910494
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-1049 |
Chei tubulare cu antrenor torx 1/4″ 7 piese Topex 39D378
SKU:
5902062393784
| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 39D378 |
Robinet sfera cu maner FERRO
SKU:
5902194914628
Burghiu beton SDS plus S4 GRAPHITE
SKU:
5902062574725
Furtun dus 150 cm W12 FERRO
SKU:
5901095613340
Set 6 pile ac pentru metal 3×140 mm TOPEX 06A010
SKU:
5902062610201
Piesa decorativa 2632 IZOLA WAVES GREEN 25×50 cm
SKU:
3800745263213
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Design | Valuri |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2631 IZOLA WAVES LILA 25×50 cm
SKU:
3800745263114
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Design | Valuri |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2814, 6×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745281415
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Tub rigid din PVC D: 100 mm, L: 1000 mm (VENTS) (Cod: 1010)
SKU:
4823016205759
MOMENT POWER TAPE ARGINTIU 25M 1675726
SKU:
9000100532020
Perii de carbune pentru polizor unghiular 59G206 GRAPHITE
SKU:
4000000456513
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 59G206 |




























