Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Gresie portelanata Cesarom Rovere 60x15 cm, model lemn, rectificata, maro” în coș deoarece stocul este insuficient (0.02 rămase).
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 20KG
SKU:
5948596005229
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 20 |
Glet pe baza de ciment pentru finisaj interior Apla FILL 5KG
SKU:
5948596000019
| Brand | Apla |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 0.8-1.5 |
| Greutate | 5 |
Gresie Alboran Natural 6596, 20.4×120.4 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745659610
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | Alboran |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Balcon, Bucatarie, Camera de spalat rufe, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Terasa, Toaleta oaspeti |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Natural, Crem |
| Aspect | Imitatie de lemn |
| Finisaj | Mat |
| Dimensiune | 20.4 x 120.4 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R9 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Cant presat |
| Cantitate | 5 Bucati |
| MP/Cutie | 1,228 m2 |
| Greutate | 27,786 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
Gresie Brick Gray 10790410, 30×60 cm, model caramida, gri, finisaj mat
SKU:
8698541003516
| Gama | Brick |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Caramida |
Gresie Lustro Dark Atlan – Dark High 60×120 cm, model marmura
SKU:
4000000584964
| Gama | Lustro |
|---|---|
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Marea Beyaz rectificata 55015330RN, 60×120 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697819039204
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Massive Wood Touch Maple 48610211, 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541078446
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat
SKU:
8697819061166
| Gama | Nordic |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie portelanata glazurata Excelsis, model marmura, alb 60×120 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745354416
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 60 x 120 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R10 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 2 Bucati |
| MP/Cutie | 1,44 m2 |
| Greutate | 28,99 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Gresie rectificata Esence Ivory 119.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, bej
SKU:
5903313354684
| Gama | Essence |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Lungime | 119.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Marquina Gold 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, negru
SKU:
5903313315456
| Gama | Marquina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Beige 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5901779379364
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Grigio 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, maro
SKU:
5901779379401
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Honey 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313309523
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Cream 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359436
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Light 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359450
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Ovation Light 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
5903313338059
| Gama | Ovation |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Grey 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313303989
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Steel 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313304009
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rosata Black – Dark High Glossy 60×120 cm, model marmura
SKU:
4000000584957
| Gama | Rosata |
|---|---|
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |














