Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat
88,00 leiMP
Cod produs: 8697819061166
Categorie: Gresie, Gresie si Faianta
În stoc
Cost transport: Telefonic
Livrare Nationala
Luni - Vineri 08:00 - 17:00
! Imaginile sunt cu titlu de prezentare si pot avea diferente de nuante.
Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat.
Fiecare gresie este compatibila cu anumite modele de faianta si piese decorative, care pot fi identificate prin cautare dupa numele familiei din care fac parte sau pot fi identificate la produse recomandate. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa intrati in legatura cu noi. Produsul se vinde la cutie de 2.17 mp.
| Gama | Nordic |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
Faianta Izola Waves Green Light 5897, tip relief, 25×50 cm, verde deschis
Faianta Izola Waves Lila 3223, tip relief, 25×50 cm, lila
Faianta Larisa Blue 5749, tip marmura, 20×30 cm, albastru
Faianta Lilly tip decor, 4849 25×50 cm, culoare bej
Faianta Lucia Light 4924, tip lemn, 20×50 cm, bej
Faianta Marbella 5.8 Mm Beige 4572, tip marmura, 20×25 cm, bej
Faianta Mat White 4634, tip monocolor, 30×60 cm, alb
Faianta Romance Beige 5288, tip piatra, 25×50 cm, bej
Gresie Nitro NIT1, model mozaic, 45×45 cm, gri
| Gama | Nitro |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |


