Catalog online
MOMENT POWER TAPE ARGINTIU 50MM X 50M 1675725
SKU:
9000100532037
Gresie SG Ark Anthracite REC 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575067715
Gresie SG Ark White 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575075048
Faianta rectificata Adela Anthracite 30x90x0.7cm, model marmura, antracit, finisaj lucios
SKU:
8697497137689
Faianta rectificata Adela Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110538
Faianta rectificata Adela White 30x90x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137627
Faianta rectificata Adonis White 30x90x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915583
Faianta rectificata Cappadocia Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8692844916368
Faianta rectificata Cappadocia Sand 30x90x0.7cm, model marmura, bej, finisaj mat
SKU:
8692899916344
Faianta rectificata Motto Bone 30x90x0.7cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8684430007154
Faianta rectificata Motto Taupe 30x90x0.7cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007291
Faianta rectificata Mood Beige 30x90x0.7cm, bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158417
Faianta rectificata Mood Greige 30x90x0.7cm, gri-bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158394
Faianta rectificata Mood Grey 30x90x0.7cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158271
Faianta rectificata Mood White 30x90x0.7cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158295
Faianta rectificata Motto Grey 30x90x0.7cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8684430007277
Faianta rectificata Nuvola White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8692844917358
Faianta rectificata Sante Smoke 30x90x0.7cm, gri, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917983
Faianta rectificata Star Line 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844915439
Gletiera dreapta, maner din lemn, inox, 600×130 mm LT06578
SKU:
6421948065786
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06578 |
Vas dreptunghiular cauciuc pentru constructii, diferite marimi, LT06396, LT06397
SKU:
6421948063973
| Brand | Lumytools |
|---|---|
| Cod produs | LT06396, LT06397 |
Role pentru porti culisante tip T EVERPRO
SKU:
6421000011850
Lampa birou verde Klara 40W 1xE27 ERSTE EL0033134
SKU:
5949027075118
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.43 kg |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0033134 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Burghiu spiralat pentru lemn 16x400mm GRAPHITE
SKU:
5902062572561
Para dus 3 functii Sole S300 FERRO
SKU:
5901095628573
Faianta maro interior / exterior RODENO OXIDO model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560216
Faianta maro REALITY CUERO model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597514400
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri REALITY GRIS model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597514424
Faianta Reality tip ciment, 25×50 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8432597514363
Gresie portelanata maro GALICIA 9352 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745935219
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa 5952 CAPRI RHOMB BEIGE 25×40 cm
SKU:
3800745595215
Faianta maro TESSILE TAUPE model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545640
Faianta neagra TESSILE ACERO model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545565














