Catalog online
PARCHET AGT ARMONIA SLIM 32 AC4 8MM PRK305 4V RAVELLO 2.1942mp/cut
SKU:
8681311152729
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1380 x 159 mm |
| Cod produs | PRK305 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
MOMENT CLASSIC ADEZIV UNIVERSAL 800ML 1429666
SKU:
5997272382567
Faianta maro Artesa Natura, model piatra 34×50 cm
SKU:
8429991046828
Faianta gri inchis KEROS July Marengo, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518675
| Gama | July |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata verde IZOLA 9118 model monoculoare 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745911817
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ocean tip marmura, 9511 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745951110
Faianta verde IZOLA 5897 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745323610
Gresie rectificata Oasis Lilac, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb Lilas
SKU:
8697497116035
Faianta Boheme Beige 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri, model marmura, finisaj mat, bej
SKU:
8432597583529
Faianta Boheme Gris 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583567
Gresie Boheme Beige 33×33 cm, rectificata, model marmura, finisaj mat, bej
SKU:
8432597584021
Gresie Boheme Gris 33×33 cm, rectificata, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584052
Faianta rectificata Adela Anthracite Decofon 30×90 cm, model marmura, antracit, finisaj lucios
SKU:
8697497137665
Faianta rectificata Adela Grey Decofon 30×90 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110576
Faianta rectificata Adonis White Decofon 30×90, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497190387
Faianta rectificata Motto Bone Decofon 30×90 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8684430007192
Faianta rectificata Motto Taupe Decofon 30×90 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007253
Faianta rectificata Adela White Decofon 30×90 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497137603
USCATOR DE PAR HB-26 2000W 3 TREPTE TEMPERATURA DIFUZOR AURIU
SKU:
6423808028320
Uscator de par Hausberg HB-26, 2000W, 2 viteze, 3 temperaturi, negru-roz
SKU:
6423808023943
Faianta rectificata Juno Diamond 30×90 cm, model piatra, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497194668
Faianta rectificata Juno Emerald 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922260
Faianta rectificata Juno Ruby 30×90 cm, model piatra, rosu, finisaj lucios
SKU:
8697497112587
Piesa decorativa 5951 CAPRI PATCHWORK GREY 25×40 cm
SKU:
3800745595116
| Gama | CAPRI |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata bej AMALFI 9378 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937817
Gresie bej INDIA 9481 model ornament 45×45 cm
SKU:
3800745948110
Faianta Colorline, model monocolor, 2051-0201, 50 x 25 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081805
Gresie portelanata tip marmura Bianco White 45×45 cm 9882, Alb
SKU:
3800745988215
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Botticino Beige,45×45 cm, culoare crem, cod 9883
SKU:
3800745988314














