Catalog online
Burghiu SDS+ 25×460 mm LUMYTOOLS LT23950
SKU:
6421948239507
Gresie portelanata Deka Beige 8527, tip lemn, 33.3×33.3 cm, bej
SKU:
3800745852714
| Gama | Deka |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba UMBRIA 7332 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733211
| Gama | UMBRIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 8546 Granit Brown, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745854619
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Zigana Oak 1 15×60 cm, model lemn, finisaj mat, culoare stejar
SKU:
8697497098102
Gresie Zigana White 1. 15×60 cm, model lemn, finisaj mat, alb
SKU:
8697497098140
Covoraș de baie Inter Ceramic 50×70 cm spumă memory culoare bej
SKU:
6988354235535
Faianta crem TIBETSTONE TBT56 model Monocolor 25×75 cm
SKU:
8691273007357
Piesa decorativa 5849 PASTEL MAGNOLIA GREY 25×40 cm
SKU:
3800745584912
Faianta gri ABITARE 5968 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596816
Faianta 4873 Nature Natural tip ciment, 30 x 60 cm, culoare gri
SKU:
3800745487312
Gresie Mineral Colormix, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
8698541058011
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Mineral Grey, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698541058004
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traffic Beige 6482, model piatra, 60×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745648218
Supapa de sens cu sorb sita 2″(ventil alama) RB-SSA22
SKU:
6421000031797
| Tip produs | Supapa de sens |
|---|---|
| Cod produs | RB-SSA22 |
| Brand | Everpro |
BANDA NUCLEARA 25/50 mm ROSU 04688-00046-00
SKU:
4042448862143
Agatatoare dubla Audrey AD06 FERRO
SKU:
5901095651144
Faianta CAPRI Beige 5946 model Piatra 25×40 cm, bej
SKU:
3800745594614














