Pentru casa ta
760026 SOLUTIE PT CURATAT PARCHETUL 1L 1513
SKU:
4004666001513
47,50 lei
| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Cantitate | 1000ml |
BANDA DE ETANSARE KNAUF 30M, LATIME 30MM 512418
SKU:
4003982336606
27,00 lei
| Tip produs | Garnitura de etansare, Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare, Izolare |
| Culoare | Negru |
| Material | Plastic |
| Lungime | 30 m |
110025 ELLEN-FLEX BANDA ETANSARE K MARO 2X50M
SKU:
8711286351244
8,50 lei
| Material | cauciuc EPDM |
|---|---|
| U.M. | ml |
| Culoare | maro |
MOMENT SHOE GLUE 50G 1582722/2925448
SKU:
5997272385476
15,50 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Cantitate | 50 ml |
| Culoare | transparent |
| Aplicabilitate | pensula cu peri scurti / spatula dintata |
| Temperatura de lucru (grade C) | 18 – 25 |
| Utilizare | casnica / industriala; pentru lipirea pantofilor din piele, pantofilor sport si a gentilor din piele |
BANDA KNAUF TIP RETEA AUTOADEZIVA PT ARMARE ROST 90mx50mm 5404
SKU:
4003982041753
33,00 lei
| Tip produs | Tesut, Banda pentru rosturi |
|---|---|
| Pentru | Spacluire, Ranforsare, Stabilizare |
SANO ANTIKALK 4 IN 1 700ML
SKU:
7290011598211
23,50 lei
| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie curatare calcar |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 0,7 l |
MISAVAN DR STEPHAN ODORIZANT ONE 750ML 90013324
SKU:
6422768041066
61,00 lei
| Brand | Misavan |
|---|---|
| Model | produs prevazut cu pulverizator |
| Capacitate | 750 |
| Utilizare | in orice incapere |
CERESIT STOP AERO FLOW REF 2x450G 2629277
SKU:
9000101124323
45,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | Aero 360 |
| Aplicabilitate | impreuna cu aparatul Aero 360 |
| Culoare | alb + albastru |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |
| Utilizare | casnica; in camere de pana la 20 mp |
CERESIT STOP AERO WAT REF 2x450G 2629141
SKU:
9000101124309
45,00 lei
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Model | Aero 360 |
| Aplicabilitate | impreuna cu aparatul Aero 360 |
| Culoare | alb + albastru |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. 10 |
| Utilizare | casnica; in camere de pana la 20 mp |
760020 MELLERUD SOLUTIE PT CURATAT MATERIALE PLASTICE 0.5L
SKU:
4004666110307
34,00 lei
| Brand | Mellerud |
|---|---|
| Aplicabilitate | laveta de bumbac |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
760074 MELLERUD SOLUTIE PT INDEPARTAREA SPUMEI POLIURETANICE SI GRAFITTI 0.5L
SKU:
4004666001476
85,50 lei
| Tip produs | Soda pentru curatare |
|---|---|
| Pentru | Indepartare |
| Greutate | 0,5 l |
METYLAN NORMAL ADEZIV TAPET 125g 327833
SKU:
4015000095464
19,00 lei
| Brand | Metylan |
|---|---|
| Cantitate | 125 g |
| Model | Normal |
| Utilizare | interior |
| Aplicabilitate | pe spatele tapetului, cu perie scurta (par artificial) |
428983 BISON POLY MAX HIGH TACK EXPRESS ALB MS POLIMER 165G
SKU:
8710439268057
33,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
428800 BISON You Can Stick adeziv MS polimer pt lemn 435g
SKU:
8710439309392
38,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |














