

Pentru casa ta
PAHAR APA 36C. GLORY 6BUC/SET (91800) 7438
SKU:
3800864001840
26,00 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
PAHAR WHISKY ALB 29CL GLORY 6BUC/SET (93500) 7987
SKU:
3800864002403
25,00 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 300 ml |
PAHAR VIN ALB 19CL GLORY 6BUC/SET (94300) 7718
SKU:
3800864002625
22,50 lei| Tip produs | Pahar fara picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 190 ml |
PAHAR PICIOR BERE ALB 36.5CL ARIADNE 6BUC/SET (92506) 1015
SKU:
3800864005367
45,00 lei| Tip produs | Pahar cu picior |
|---|---|
| Material | Sticla |
| Caracteristici cheie | Compatibil cu masina de spalat vase |
| Culoare | Transparent |
| Capacitate | 365 ml |
TIGAIE DUBLA SCHMITTER GRILL NON STICK 36CM 343.36.T 53578
SKU:
5948736006222
132,00 lei| Tip produs | Cu capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie dubla |
| Forma | Dreptunghi |
| Material corp | Aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Diametru | 36 cm |
| Lungime | 36 cm |
| Latime | 25 cm |
GRILL SCHMITTER AL TURNAT CERAMIC 28x28CM 343.28 33109
SKU:
5948736004549
97,00 lei| Tip produs | Fara capac |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tigaie |
| Forma | Patrat |
| Material | Ceramica |
| Material corp | Ceramica |
| Alte caracteristici | Suprafata antiaderenta |
| Culoare | Mov |
| Adancime | 4 cm |
| Lungime | 28 cm |
| Latime | 28 cm |
| Diametru | 28 cm |
Tava ceramica Schmitter 35x26cm, visiniu
SKU:
5948736004808
80,00 lei| Tip produs | Tava |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tava |
| Utilizare | Universala |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Visiniu |
| Inaltime | 7 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Latime | 26 cm |
| Material corp | Ceramica |
FOLIE EXTRA SWS,INTERIOR 70mmx30ml 145964
SKU:
5411183161498
187,00 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Utilizare | Etansare, Izolare |
| Latime | 70 mm |
| Lungime | 30 m |
| Aplicabilitate | Ciment, Zidarie |
| Alte caracteristici | Cu durata lunga de viata, Extrem de rezistent, Rezistent la umiditate |
| Pentru | Cadru fereastra/ cadru usa |
FOLIE EXTRA SWS,EXTERIOR 70mmx30ml 145957
SKU:
5411183161580
198,00 lei| Utilizare | exterior |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Temperatura de lucru (grade C) | -5-45°C |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 4BUC/SET 90029769
SKU:
6422768062474
9,00 lei| Material | 100% celuloza |
|---|---|
| U.M. | set |
CERESIT CS25 SANITAR CHOCOLATE 280ML 1573873/2922274
SKU:
4015000409117
29,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | chocolate |
426008 BISON ACRYLIC GRI 300ML 6303171/6314661
SKU:
8710439137421
12,00 lei| Brand | Bison |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Aplicabilitate | pistol semiprofesional |
| Culoare | gri |
| Capacitate | 300 |
SOUDAL Banda etansare alba 22mmx3,35m 134027
SKU:
5411183147638
39,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb |
BANDA REPARATII 3M*25MM NEGRU 4600-00004-00
SKU:
4042448223784
69,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 3 |
| Culoare | negru |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
BANDA NUCLEARA 25M*50MM ALB 4688-00043-00
SKU:
4042448862112
53,00 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Lungime | 25 |
| Material | cauciuc + material textil PE |
| Culoare | alb |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pentru aplicatii multiple |
CERESIT TANGIT CLEANER TEVI PVC 1L 44267
SKU:
4015000088206
77,00 lei| Brand | Tangit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |
MISAVAN PARDOSELI 800ML MARINO 90032707
SKU:
6422768063761
16,00 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Culoare | albastru |
| Utilizare | curatare pardoseli de orice tip – parchet, gresie, linoleum, granit, marmura, etc. |
SIKASEALTAPE-S BANDA HIDROIZOLATIE(1*10M) 123264/ BUC
SKU:
7612894547719
122,00 lei| Tip produs | Banda de etansare |
|---|---|
| Model | Banda de etansare |
| Pentru | Etansare |
| Culoare | Galben |
| Material | Cauciuc EPDM |
| Lungime | 10 m |
SANO REMOVER( DET INALBIT) 750ML
SKU:
7290014006935
19,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie activa pentru curatare, Solutie antimucegai |
| Pentru | Curatare, Indepartarea petelor |
| Greutate | 0,75 l |































