

Pentru casa ta
Set Baza seria 001-Eco 51cm Heart Wenge cu Lavoar Heart 51cm 6611 + 16680/17419/17349
SKU:
6423093066113
334,50 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 054/754 60cm Blue Rustic 17287 cu Lavoar 17857
SKU:
4830093172874
749,50 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 786 60cm sertar alb cu Lavoar 2060 60cm 17601
SKU:
6423093176010
914,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria s781 60cm beton cu Lavoar 2060 60cm 17885
SKU:
6423093178854
960,00 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set mobilier baie 60cm Maria White – Anthracite cu Lavoar si Oglinda
SKU:
4000000551133
1.680,00 lei| Brand | AQUANIL |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi si lavoar ceramic, 75 cm, si Oglinda cu dulapior si spoturi LED
SKU:
5945846068577
1.298,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2u + 2s, Lavoar 85 cu Oglinda cu Dulapior DR iluminat led 4112 + 4124d
SKU:
5945846137624
1.524,00 lei| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 005-Eco 50 Taupe cu Lavoar Paris 50 18521
SKU:
5423093185210
348,50 lei| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
SET mese de cafea Dion efect marmura negru-negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405728
503,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa de cafea |
| Cod produs | DIONCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
SET mese de cafea Dion efect marmura alba, cadru negru 80×48 / 48×42
SKU:
5904824405735
503,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa de cafea |
| Cod produs | DIONBMAC |
| Culoare | Alb, Negru |
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 48 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
Scaun dining / living Lily Catifea Bluvel Negru 19/cadru negru
SKU:
5901477292040
514,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | LILIAVCC |
| Culoare | Negru |
| Latime | 59 cm |
| Inaltime | 90 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / living Cherry Velvet Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477281235
480,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHERRYVCZ |
| Culoare | Verde, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 83 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / bucatarie Chic mat Catifea Negru/cadru negru
SKU:
5901477294204
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICMVCC |
| Culoare | Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / bucatarie Chic mat Catifea Gri 85/cadru negru
SKU:
5901477294235
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICMVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Verde 78/cadru negru
SKU:
5901477284076
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCZ78 |
| Culoare | Verde, Negru |
| Inaltime | 88 cm |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Gri 14/cadru crom
SKU:
5901477294310
363,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCHSZ |
| Culoare | Gri, Crom |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Textil |
Scaun dining / bucatarie Chic Catifea Bluvel Curry 68/cadru negru
SKU:
5901477283956
340,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICVCCU |
| Culoare | Galben |
Scaun dining / bucatarie Chic Brego Gri 07/Negru
SKU:
5904824412245
331,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | CHICBRCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Material | Metal, Textil |
Scaun dining / bucatarie Alan Catifea Bluvel Gri 14/cadru negru
SKU:
5904824406886
226,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | ALANVCSZ |
| Culoare | Gri, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Material | Metal, Catifea |
Scaun dining / bucatarie Alan Catifea Bluvel Bej inchis/cadru negru
SKU:
5904824406855
226,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun dining |
| Cod produs | ALANVCCB |
| Culoare | Bej, Negru |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 91 cm |
| Material | Metal, Catifea |
Scaun de bar Chic H-2 Catifea cadru negru-verde Bluvel 78
SKU:
5901477290190
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCZ |
| Culoare | Verde |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Scaun de bar Chic H-2 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477290176
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCSZ |
| Culoare | Gri |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Scaun de bar Cherry H-1 Catifea cadru negru-gri Bluvel 14
SKU:
5901477291739
525,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHERRYH1VCSZ |
| Culoare | Gri |
| Latime | 56 cm |
| Inaltime | 105 cm |
| Material | Catifea |
Scaun bar Chic H-2 cadru negru velvet / curry Bluvel 68
SKU:
5901477298967
422,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Scaun de bar |
| Cod produs | CHICH2VCCU |
| Culoare | Galben |
| Latime | 45 cm |
| Inaltime | 92 cm |
| Material | Catifea |
Masa Aster alb-negru mat, cadru FI100
SKU:
5904824416007
824,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa |
| Cod produs | ASTERBC100 |
| Culoare | Alb |
Cuier Ferro, auriu-negru
SKU:
5904824407883
376,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | FERROCZL |
| Culoare | Auriu |
| Inaltime | 173 cm |
| Material | Metal |
Cuier Ferro, negru-crom
SKU:
5904824407876
342,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | FERROCCH |
| Culoare | Negru, Crom |
| Inaltime | 173 cm |
| Material | Metal |
Cuier Eris, alb
SKU:
5904824407838
251,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | ERISB |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 171 cm |
| Material | Metal |
Cuier Denis, auriu
SKU:
5904824412603
297,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | DENISZL |
| Culoare | Auriu |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 178 cm |
| Material | Metal |
Consola Rossi C, efect marmura neagra
SKU:
5904824405636
240,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Consola |
| Cod produs | ROSSICCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
Canapea extensibila Zenia gri TAP.137/negru
SKU:
5901477296130
2.078,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Canapea |
| Cod produs | ZENIASZ |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 141 cm |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Material | Textil |
Canapea extensibila Zenia, catifea verde TAP.189/negru
SKU:
5901477296147
2.078,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Canapea |
| Cod produs | ZENIAVZ |
| Culoare | Verde |
| Lungime | 141 cm |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Material | Catifea |
Tapet floral Elegantza 2023 cod 947557, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441947557
Prețul inițial a fost: 181,00 lei.144,80 leiPrețul curent este: 144,80 lei.| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet model dungi, 10 x 0.53 m, bej, colectia Elegantza 2021 Z44612
SKU:
8014573446129
Prețul inițial a fost: 39,99 lei.31,99 leiPrețul curent este: 31,99 lei.| Brand | AXELEN |
|---|












































