

Pentru casa ta
SANO FURNITURE TRIGGER 500ML
SKU:
7290000286945
26,50 lei| Greutate | 0.55 |
|---|---|
| Brand | sano |
| Tip produs | Detergent |
| Volum | 500 ml |
CERESIT CS25 SANITAR CARAMEL 280ML 1573788/2919699
SKU:
4015000407250
29,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | caramel |
CERESIT CS25 SILICON SANITAR BAHAMA 280ml 1573235 / 2920048
SKU:
4015000407243
26,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | bej |
429007 BISON Spray adeziv pulverizabil 500ML
SKU:
8710439082509
72,00 lei| Tip produs | Adeziv |
|---|---|
| Model | Adeziv universal |
| Pentru | Lipire cu material de lipit |
| Greutate | 500 ml |
| Culoare | Transparent |
CERESIT CS25TP SILICON SANITAR TRANSPARENT 280ML 1573394/2917917
SKU:
4015000407199
22,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
SANO FLOOR RITZPAZ 2L HOME HOTEL
SKU:
7290108351613
32,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Solutie universala pentru curatenie |
| Pentru | Curatare |
| Greutate | 2 l |
382317 MOTIP GREASE SPRAY 565 vaselina cu PTFE, 090204C 500ml
SKU:
8711347226283
32,00 lei| Brand | Motip |
|---|---|
| Utilizare | universala |
MOMENT POWER TAPE ARGINTIU 50MM X 50M 1675725
SKU:
9000100532037
59,00 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Culoare | argintiu |
| Utilizare | interior / exterior; pentru reparatii, fixare, etansare, intarire, protejare, lipire, impachetare in casa, in gradina, in masina etc. |
MOMENT FIX 80kg banda dubluadeziva 1,5 mx19mm 1685014/2849001
SKU:
9000100778916
18,00 lei| Greutate | 0.02 |
|---|---|
| Tip produs | Banda dubla adeziva |
| Brand | Moment |
| Culoare | Transparent |
| Lungime | 1,5 m |
| Latime | 1,9 cm |
514351 RINO BANDA ALUMINIU CU BITUM 1.1MMX75MMX10M
SKU:
5948941020464
55,00 lei| Material | aluminiu cu bitum |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
MOMENT SILICON UNIV. CASE&CONSTRUCTII TRANS 280ML 1870260/2685688
SKU:
9000100897556
20,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
MISAVAN GEAMURI 4 IN 1 750ML 31213
SKU:
6422768023147
16,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 750 |
| Model | 4 in 1 |
| Culoare | albastru |
| Utilizare | geamuri |
MISAVAN GEL WC CU CLOR 4 IN 1 1L 90012556
SKU:
6422768032477
15,50 lei| Brand | Misavan |
|---|---|
| Capacitate | 1000 |
| Utilizare | vas WC |
MOMENT CLASSIC ADEZIV UNIVERSAL 800ML 1429666
SKU:
5997272382567
59,50 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Culoare | alb + crem |
| Aplicabilitate | spaclu |
| Utilizare | interior / exterior; pe PAL, PFL, cauciuc, pasla, piele, pluta, PVC dur, metal etc. |
MISAVAN INFINEZZA HARTIE IG PARFUMATA 3STR ALOE VERA 8BUC/SET 90027604
SKU:
6422768061644
17,50 lei| U.M. | set |
|---|
CERESIT CS25TP SILICON SANITAR ALB 280ML 1573206/2917916
SKU:
4015000407205
22,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
MOMENT SUPER GLUE ULTRAGEL 2g BG/CS/RO 1872784
SKU:
9000100899239
6,30 lei| Tip produs | Adeziv |
|---|---|
| Model | Adeziv instant |
| Pentru | Lipire cu material de lipit |
| Greutate | 2 g |
| Culoare | Transparent |




























