

Pentru casa ta
Canapea extensibila Zenia gri TAP.137/negru
SKU:
5901477296130
2.078,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Canapea |
| Cod produs | ZENIASZ |
| Culoare | Gri |
| Lungime | 141 cm |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Material | Textil |
Canapea extensibila Zenia, catifea verde TAP.189/negru
SKU:
5901477296147
2.078,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Canapea |
| Cod produs | ZENIAVZ |
| Culoare | Verde |
| Lungime | 141 cm |
| Latime | 90 cm |
| Inaltime | 81 cm |
| Material | Catifea |
CERESIT FT101IT NEGRU 280ML CEE3 1755222
SKU:
4015000426664
42,00 lei| Tip produs | Material de etansare |
|---|---|
| Model | Silicon |
| Pentru | Etansare, Lipire cu material de lipit, Montare, Reparare, Umplere |
| Culoare | Negru |
Consola Rossi C, efect marmura neagra
SKU:
5904824405636
240,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Consola |
| Cod produs | ROSSICCMAC |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Material | Metal, Placa laminata |
CREMA BALSAM ELEGANTA DELICATA 1.5L No 11 90033124
SKU:
6422768063921
28,50 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
Cuier Denis, auriu
SKU:
5904824412603
297,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | DENISZL |
| Culoare | Auriu |
| Latime | 30 cm |
| Inaltime | 178 cm |
| Material | Metal |
Cuier Eris, alb
SKU:
5904824407838
251,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | ERISB |
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 171 cm |
| Material | Metal |
Cuier Ferro, auriu-negru
SKU:
5904824407883
376,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | FERROCZL |
| Culoare | Auriu |
| Inaltime | 173 cm |
| Material | Metal |
Cuier Ferro, negru-crom
SKU:
5904824407876
342,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Cuier |
| Cod produs | FERROCCH |
| Culoare | Negru, Crom |
| Inaltime | 173 cm |
| Material | Metal |
Masa Aster alb-negru mat, cadru FI100
SKU:
5904824416007
824,00 lei| Brand | Signal |
|---|---|
| Tip produs | Masa |
| Cod produs | ASTERBC100 |
| Culoare | Alb |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Airflow R078, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811218
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Airflow |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Ascot R128, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812246
127,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Ascot |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Barista R077, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810686
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Barista |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Bourbon Cask R076, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810105
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Bourbon Cask |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Brenton R150, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813014
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Brenton |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Brown Marten R149, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812970
127,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Brown Marten |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Clamsheell R148, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813007
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Clamsheell |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Clove R124, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812277
125,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Clove |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Concrete R109, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812994
127,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Concrete |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Crescendo R081, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810709
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Crescendo |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Humidor R082, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811201
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Humidor |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Incando R070, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810969
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Incando |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Marshal Oak R173, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813847
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Marshal Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Mornel R125, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812253
127,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Mornel |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Nutmeg R123, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812260
127,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Nutmeg |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Rope R065, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810082
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Rope |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Salem Oak R174, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501813854
127,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Salem Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Salt Mine R079, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501811188
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Salt Mine |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Scandipure R073, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501810167
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Scandipure |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Sculpta R066, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501810099
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Sculpta |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Sienna R170, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813816
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Sienna |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Vigra Oak R172, 1210×234 mm, clasa 34
SKU:
5907501813830
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Vigra Oak |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.982 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, White Poppy R129, 1210×295 mm, clasa 34
SKU:
5907501812239
127,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | White Poppy |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 2.499 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5 mm, Wild Agar R171, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813823
121,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5 |
| Model | Wild Agar |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |
Pardoseala SPC Kronospan Rocko 5+1 mm, Airflow R078, 1210×192 mm, clasa 34
SKU:
5907501813250
136,00 leiMP| Brand | Rocko |
|---|---|
| Rocko SPC | Gama |
| Clasa | 34 |
| Grosime | 5+1 |
| Model | Airflow |
| Pentru | Interior |
| Tip montaj | 1clic 2go Pure |
| MP/Cutie | 1.626 |
| Lungime | 1210 mm |
| Latime | 192 mm |























































