

Pentru casa ta
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×60
SKU:
4000000552697
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA50 Alb Lacuit, dreapta, alb 202.3×80
SKU:
4000000552734
963,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×60
SKU:
4000000552758
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, dreapta, gri 202.3×80
SKU:
4000000552796
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×60
SKU:
4000000552741
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×70
SKU:
4000000552765
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Alize VDA80 Modern Antracit, stanga, gri 202.3×80
SKU:
4000000552789
963,50 lei| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea stanga |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552635
871,50 lei| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 60 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552628
871,50 lei| Latime | 60 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552659
871,50 lei| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 70 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552642
871,50 lei| Latime | 70 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, dreapta, alb
SKU:
4000000552673
871,50 lei| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea dreapta |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Usa interior, plina VarioDor Classic VDM 80 Alb Natural, stanga, alb
SKU:
4000000552666
871,50 lei| Latime | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 |
| Material | MDF |
| Deschidere | Pe partea stanga |
| Culoare | Alb |
| Brand | YILDIZ |
Uscator de par Hausberg HB-26, 2000W, 2 viteze, 3 temperaturi, negru-roz
SKU:
6423808023943
60,00 lei| Tip produs | Clasic |
|---|---|
| Utilizare | Profesional |
| Trepte viteza | 2 |
| Trepte de putere | 3 |
| Alte caracteristici | 3 niveluri de temperatura 2 setari de viteza |
| Material corp | Plastic |
| Continut pachet | 1 uscator de par 1 difuzor 1 concentrator |
| Putere | 2000 W |
| Tensiune | 220 V |
| Culoare | Negru Roz |
USCATOR DE PAR HB-26 2000W 3 TREPTE TEMPERATURA DIFUZOR AURIU
SKU:
6423808028320
60,00 lei| Tip produs | Clasic |
|---|---|
| Trepte viteza | 2 |
| Alte caracteristici | Aer rece 2 niveluri de putere 3 niveluri de temperatura Aer cald |
| Putere | 2000 W |
| Culoare | Auriu Negru |
| Utilizare | Uz casnic Profesional |
| Trepte de putere | 3 |
| Material corp | ABS |
USCATOR RUFE EKO LIFE HB-H89U
SKU:
6423808059799
61,50 lei| Utilizare | Interior Exterior |
|---|---|
| Material | Metal |
| Alte caracteristici | Pliabil Ajustabil Portabil |
| Continut pachet | 1 x Uscator de rufe |
| Capacitate de încărcare | 18 m |
Ventilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
268,00 lei| Utilizare | Interior |
|---|---|
| Alte caracteristici | Afisaj LED Protectie supraincalzire Roti Cu apa Umidificare Telecomanda |
| Continut pachet | 1 ventilator + 1 telecomanda |
| Pentru | Casa |
| Alimentare | La retea |
| Culoare | Alb |
| Trepte viteza | 3 |
| Nivel zgomot | 68 dB |
| Material | Plastic Metal |
| Putere | 70 W |
| Lungime cablu | 1.6 m |
Waffle maker APARAT WAFFE HB-3561 1300W verde-roz
SKU:
6423808021512
122,00 lei| Tip produs | Waffle maker |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Material corp | Plastic |
| Culoare | Verde Roz |
| Putere | 1300 W |
| Alte caracteristici | Oprire automata Indicator luminos |
| Caracteristici cheie | Picioruse anti-alunecare Indicator luminos |
Banda adeziva antiderapanta 48 mm x 10M LUMYTOOLS LT07760
SKU:
6421948077604
65,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Banda adeziva mascare flexibila 30M x 48 mm LUMYTOOLS LT07730
SKU:
6421948077307
25,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Banda adeziva PVC lucioasa pentru tevi 48 mm x 25M LUMYTOOLS LT07782
SKU:
6421948077826
23,50 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|
Banda adeziva vopsitorii auto 30M x 48 mm LUMYTOOLS LT07740
SKU:
6421948077406
20,00 lei| Brand | LUMYTOOLS |
|---|




























