Catalog online
TAPET P S20505-3 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601041979
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S20517-4 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601044789
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S21504-1 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601051572
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S21560-5 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601052999
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S9518-2 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601033806
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P S9518-5 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601033837
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
TAPET P-Arkt-Plus S9011-5 53cm*10mt YASHAM
SKU:
8681601041740
Prețul inițial a fost: 40,00 lei.40,00 leiPrețul curent este: 40,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tapet tip animatie Elegantza 2023 cod 459104, 10 x 0.53 m
SKU:
4000441459104
Prețul inițial a fost: 55,50 lei.55,50 leiPrețul curent este: 55,50 lei.
| Brand | AXELEN |
|---|
Tapet vintage Charm P S21530-4, 10 m x 0.53 m, bej
SKU:
8681601051664
Prețul inițial a fost: 45,00 lei.45,00 leiPrețul curent este: 45,00 lei.
| Brand | Yasham |
|---|
Tava ceramica Schmitter 35x26cm, visiniu
SKU:
5948736004808
80,00 lei
| Tip produs | Tava |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tava |
| Utilizare | Universala |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Visiniu |
| Inaltime | 7 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Latime | 26 cm |
| Material corp | Ceramica |
Tava chec din otel carbon pentru coacere
SKU:
2015518009481
10,50 lei
| Tip produs | Forma |
|---|---|
| Material | Otel carbon |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D20 – 4000 mm
SKU:
6426227000175
22,50 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D20 – 4000 mm |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D25 – 4000 mm
SKU:
6426227000182
31,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D25 – 4000 mm |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D32 – 4000 mm
SKU:
6426227000199
57,50 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D32 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D20 – 4000 mm
SKU:
6426227000090
14,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D20 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D25 – 4000 mm
SKU:
6426227000106
20,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D25 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D32 – 4000 mm
SKU:
6426227000113
36,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D32 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D40 – 4000 mm
SKU:
6426227000120
60,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D40 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D50 – 4000 mm
SKU:
6426227000137
100,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D50 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D63 – 4000 mm
SKU:
6426227000144
164,00 lei
| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D63 – 4000 mm |
Tel bucătărie inox argintiu 28 x 5.5 cm
SKU:
2015518006121
11,00 lei
| Tip produs | Tel |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
841,00 lei
| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
Televizor LED Smart Allview 40iPlay6000-F 101 cm Full HD VIDAA
SKU:
5948790017820
1.040,00 lei
| Brand | Allview |
|---|---|
| Model | 40iPlay6000-F |
| Tip produs | Direct LED |
| Clasa energetica | E |
| Greutate neta | 5.6 |
| Culoare | negru |
| Tensiune | 100 – 240 |
| Frecventa(Hz) | 50 / 60 |
| Alte caracteristici | Aplicatii peinstalate: Netflix/Prime Video/Youtube/VIDAA FREE/Disney Plus; media player integrat; Intervale de frecventa receptionate ATV:47.25MHz?865.25MHz, DVB-C: 50 MHz ~ 858 MHz, DVB-T: 174 MHz ~ 230, MHz, 470 MHz ~ 860 MHz, DVB-S/S2: 950 MHz ~ 2150 MHz; functii speciale EPG, HDMI CEC , HDMI ARC |
| Continut pachet | cablu alimentare, certificat garantie, manual utilizare, stand, telecomanda |
| Diagonala display | 101 |
| Tip TV | Smart TV |
| Display | Full HD |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Dimensiuni | 90.5 x 55.8 x 23.7 |
| Greutate | 5.55 |
Televizor LED VIVAX 40LE115T2S2T 100 cm Full HD Negru Non Smart TV 2023
SKU:
3856005191475
1.005,00 lei
| Diagonala display | 100 cm |
|---|---|
| Tip TV | Non Smart TV |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 2 x USB 2.0 1 x S/PDIF CI+ slot 1 x RCA In 3 x HDMI 1.4 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 16 W |
| Clasa energetica | Clasa E |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Televizor Smart Tech 43UG02V, 109 cm, UHD 4K, Negru, Wi-Fi, Bluetooth, Dolby Audio
SKU:
5999862467432
1.500,00 lei
| Diagonala display | 109 cm |
|---|---|
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Culoare | Negru |
| Interfata | 1 x RJ-45 4 x HDMI 3 x USB 1 x S/PDIF CI+ slot 2 x RF |
| Sistem de operare | VIDAA |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Clasa energetica | Clasa F |
| Greutate | 6.5 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ 2.5MM 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000876
42,00 lei
| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ Alb Natur ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762003249
36,00 lei
| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa mozaicata Oskar 9718 25 kg, maro, interior-exterior, granulatie
SKU:
5946062005728
286,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | exteriorinterior |
| Pentru | soclu |
| Culoare | maro |
| Cantitate | 25kg |
| Temperatura de lucru (grade C) | 10°C |
| Temperatura de depozitare | 5-25°C |
| Consum | 5kg/m² |
Tencuiala decorativa WEBER MIN 100 K1.5 20KG
SKU:
5945751001942
38,50 lei
| Brand | Weber |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2.5-3 |
| Greutate | 20 |
Termos auto Hausberg HB-H1460, 450 ml, otel inoxidabil
SKU:
6423808031726
37,00 lei
| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru/argintiu |
| Material | Otel inoxidabil |
TERMOSEMINEU MIRANO PELLET N 24 LSMGP24T
SKU:
3800500457550
9.223,00 lei
| Model | Mirano PELLET |
|---|---|
| Pentru | Incalzire |
| Greutate | 192 kg |
Termostat boilere electric Tesy Bilight, cod piesa 102188
SKU:
3800879902705
78,00 lei
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |














