Catalog online
SOUDAL Adeziv bicomponent 50ml + spray 200ml 155961
SKU:
5411183176355
Spot LED Rabalux Dannet 115mm alb neutru IP44 alimentare solară 0.24W
SKU:
5998250379753
| Bec inclus | Da |
|---|---|
| Tipul duliei | LED integrat |
| Numar surse de iluminat | 1 |
| Putere max. per bec | 0,24 W |
| Temperatura culoare (K) | 4.000 K |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Material corp | Metal |
| Utilizare | Iluminare decorativa |
| Inaltime | 120 mm |
| Latime | 115 mm |
| Adancime | 115 mm |
| Diametru | 115 mm |
| Gama | Rabalux 7975 |
| Pentru | Gradina |
| Alte caracteristici | acumulator AA, Ni-Mh, 400mAh |
| Alimentare | Cu energie solara |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Model | Lampa solara, Spot |
| Cod produs | Rabalux 7975 |
Stabilizator tensiune Westech SVR 1000VA (Cod: 9.2307 / 12637)
SKU:
6426206702342
Supapa de sens cu sorb sita 2″(ventil alama) RB-SSA22
SKU:
6421000031797
| Tip produs | Supapa de sens |
|---|---|
| Cod produs | RB-SSA22 |
| Brand | Everpro |














